Ceyda Ateş: Burnumdan 3 Kez Cerrahi Operasyon Geçirdim

2017 yılında Yılanların Öcü dizisinde Rol Alan Ceyda Ateş dizinin kutlama yemeğine katıldığı sırada başına talihsiz bir olay gelmiş ve oyuncunun burnu kırılmıştı. Ceyda Ateş bu kırıktan sonra tam 3 kez burun ameliyatı geçirdiğini açıkladı. Oldukça zorlu ameliyatlardan geçtiğini belirten Ceyda Ateş yüz ifadesinin de tamamen değiştiğini açıkladı. Ceyda Ateş, “Zaten düzgün olan burnu o kırıkla birlikte tamamen dağılmıştı. Bu kırıktan sonra 3 kez ameliyat olmak zorunda kaldım ve yüz ifadem tamamen değişti. Bu dönem benim için çok zorlu geçti ve psikolojimi de etkiledi ama şimdi tamamen iyiyim.” Açıklamasını yaptı. Ceyda Ateş’in oynadığı Yılanların Öcü dizisinin kutlama yemeğinde dans ederken birisinin dirseği burnuna çarpmış ve oyuncunun burnu kırılmıştı. Ceyda ateş arkadaşları tarafından hemen hastaneye kaldırılmış ve ameliyata alınmıştı. Ünlü Video haberleri sayesinde magazin dünyasındaki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Fenerbahçeli Futbolcular Yarın Saha Antrenmanlarına Başlayacak

Yeni tip koronavirüs Covid – 19 ile mücadele kapsamında sportif faaliyetlere ara verilmişti. Bu verilen arada hazırlıklarına evlerinde devam eden sarı lacivertli futbolcular yarın saha çalışmalarına başlayacak. Sarı lacivertli kulübün resmi sosyal medya adresi üzerinden yaptığı açıklamaya göre Fenerbahçe Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde toplanacak olan Futbolcular ayrı gruplar halinde çalışmalarına başlayacak. Her grup içerisinde 4 futbolcu olacak ve oyuncular sahanın farklı bölgeleri içerisinde antrenman yapacak. Antrenmanını tamamlayan bir grup yerini çalışmalarını gerçekleştirebilmesi için başka bir gruba bırakacak. Spor Video ve diğer haberler ile ilgili bilgi alabilmek için haber sitemizi takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Fenomenlerinden Eğlendiren Paylaşımlar

Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkmayan insanlar sosyal medya fenomenlerinin eğlenceli videolarını takip ediyor. Herkesin evde olduğu bu dönem içerisinde sosyal medyaya olan ilgi oldukça arttı. Birçok kişi sosyal medya fenomenlerinin Eğlence Video paylaşımlarını takip ederek günlerini geçirmeye çalışıyor. Eğlenceli video haberlere ulaşabilmek için https://www.haber365.com.tr/video/eglence-videolari adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Bu sayede sosyal medya üzerinden paylaşılan eğlenceli videolara göz atma ve bilgi alma imkanına sahip olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here