Lazer Epilasyon Nedir?  Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon vücudun bazı bölgelerinde yer alan ve rahatsızlık veren tüy ve kılların kesin çözümler sonucu yok edilmesi işlemine denilir. Lazer epilasyonda önemli olan renk tonuna uygun doğru cihazın tercih edilmesidir. İzmir lazer epilasyon tüm bölgelerde etkin sonuçlar elde etmek için belli seanslar halinde çalışmalara başlar.

Yeni bir yöntem olan hydrafcial her yaş gurubu tarafından güvenle kullanılabilir. Cildin en alt katmanlarına ulaşan ışınlar buraların onarılmasında rol oynar. Aynı şekilde Lazer Epilasyon Çeşitleri

Lazer epilasyon erkekler ve kadınlar tarafından aktif bir şekilde kullanılan bakım ürünüdür. Bu teknolojik cihazın kendi arasında çeşitleri bulunur. Böyle bir çeşitliliğin olmasının en büyük nedeni kişilerin ten ve kıl yapılarının farklı olmasından kaynaklanıyor. Lazer çeşitleri şöyledir; Diode lazer, dalga boyu oldukça etkili olan bir lazer türüdür.

Bu sebeple koyu renkli ciltlerde bile başarılı sonuçlar elde edilir. Alexandrite lazer epilasyon ise ince tüylerin olduğu alanlarda ve açık tenlilerde tercih edilir. Nd yağ lazer epilasyon daha çok koyu tenlilerde tercih edilir. Fakat bu yöntem çok ağrılı olduğu için fazla tercih edilen bir uygulama değildir.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

İzmir hydrafacial ile hem kırışıklarınız kısa sürede giderilecek hem de daha sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız. Güzellik ve bakım merkezleri tarafından her gün yeni cihazlar ve tekniklerle bakımına önem veren kişiler için özel yöntemler geliştirilir. Son zamanlarda kullanılan hydrafacial uygulaması ile cilt yenilenmeye ve üzerindeki leke, sivilce, kırışıklıklar gibi sorunlar ortadan kaldırılmaya çalışılır. Vakum kullanılarak cildin derinlemesine temizliği sağlandığı gibi tüm gözenekler açıldığı için cilt nefes almaya başlar.

Hydrafacial yöntemi ile yaşa bağlı olarak gelişen ince kırışıklıklar giderilmeye çalışılır. Derinin alt katmanlarına pompalanan serumlar sayesinde koyu renkli lekeler ortadan kaldırılmaya çalışılır. Dokulara zarar vermeyen bu yöntem akne ve siyah nokta gibi rahatsız edici durumlara da son verir.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?        

Altın iğne yöntemi etkili bir teknik olmanın yanında birçok problemi de ortadan kaldırıyor. Kullanılan cihaz üzerindeki altın iğne uçları sayesinde yüz veya başka bölgelerde rahatsız olunan surunlar karşısında işlemlere başlanır. Dalga boyları ile cildin en alt katmanlarına kadar radyoaktif dalga gönderilir. Böylece o bölgelerde tahribatlar yaşanarak cilt sorunları giderilmeye çalışılır.        Kısa seanslar şeklinde devam eden bu işlemler sonrasında oldukça sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu başarılı çalışma her türlü cilt tipine uygun olarak hazırlanmıştır.

İzmir altın iğne yöntemi ile güzelleşmek kaçınılmaz olur. Çünkü teknik cildi canlı ve parlak yapar.

Lazer Epilasyon Nedir ve Fiyatları 2020

Günümüzde bayanlar ve erkekler dış görünüşlerine büyük önem veririler. Bu nedenle de teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden en iyi şekilde yararlanmaya çalışırlar. Bu kaliteli ve güvenli işlemlerden biri de lazer epilasyon cihazlarıdır. Bu cihazlar yardımıyla vücudun istenmeyen bölgelerinde yer alan kıl, tüy gibi sorunlar yapılan lazer seansları sonrasında ortadan kaldırılmaya çalışılır. Lazer epilasyon cihazları kıl üreten hücrelerin yapısını bozduğu için buralardan kıl ve tüy çıkması engellenir.

Bu işlemler seanslar şeklinde devam eder. Her cilt tonu ve kıl türü farklı olduğu için farklı lazer cihazları ile çalışmalara başlanır. Kalın tüylerin olduğu alanlarda kısa sürede başarılı sonuçlar gözlenebilir. Yüz bölgesinde yer alan ince tüyler ise daha çok uğraştırıcıdır. Fakat düzenli seanslar ile tüm cilt temizlenir. İzmir lazer epilasyon fiyatları 2020 yılı için uygun fiyatlarla yeniden güncellenmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here