Otobüs Firmaları Hakkında

Ülkemizde otobüs işletmeciliği yapan tüm firmaları türkiyeotobusfimalari.com adresinde bulmak mümkündür. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine yolcu taşıyan otobüs firmaları hakkında her türlü bilgiye ulaşılabilecek bir sitedir. Otobüs bileti fiyatları, kalkış saatleri ve nereden nereye gidileceği hakkında bilgilerin yanında hangi araçlarla hizmet verdiklerinin bilgilerine bu siteden ulaşmak mümkündür.

Otobüs Firmaları

Otobüs firmalarının merkezleri, nerede ne zaman ve kim tarafından kuruldukları, otobüs seferi düzenlediği il ve ilçeler, bunların otogar iletişim bilgileri, otobüs filoları ve yolculuk yapılan güzergahlar üzerinde mola verdikleri tesisler hakkındaki tüm bilgiler sitede mevcuttur. Bunun yanında otobüs firmalarının sayfalarında bulunan otobüs bileti arama kutucuğu ile yapılmak istenilen yolculuk hakkında da bilgiler verilmektedir.

Otobüs Bileti

Otobüs firmaları sayfalarında bulunan Otobüs Bilet Arama Modülü kullanılarak, yolculuk yapılacak yere sefer düzenleyen tüm firmalara ait otobüs bileti fiyatlarının tek sayfada görüntülenmesi ile karşılaştırma yapabilme imkanı sağlanmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı seyahatler için alınacak otobüs biletlerinin güvenle alınacağı sitede, otobüs biletleri tek yöne alınabileceği gibi gidiş-dönüş olarak ta temin edilmektedir. Site ayrıca kampanyalı biletleri, en ucuz biletleri de bulmak mümkündür.

Otobüs bileti iptal etmek isteyen yolcuların site içinde bulunan Otobüs Bileti İptal Şartları sayfasını inceleyerek işlemlerini yapabilmektedir.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here