Profesyonel Eşya Taşıma

Eşya taşıma alanında son derece profesyonel çalışan firma, evden eve nakliyat konusunda kusursuz şekilde hizmet sunabiliyor. Firma, konularında deneyimli ve eşya taşıma alanında uzmanlaşmış ekipler yanında taşıma işine özel dizayn edilmiş farklı boyutlardaki araç filosu ile öne çıkıyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Taşımacılık sektörünün lider şirketleri arasında yer alan firma şehir içi eşya taşıma yanında şehirler arası nakliyat alanında da hizmet veriyor.

Yine taşıma şirketi olarak, ev taşıma, iş yeri ve ofis taşıma, kurumsal taşımacılık, eşya depolama, asansörle evden eve nakliye ve parça eşya taşıma gibi çeşitli hizmetleri de firmadan alabiliyorsunuz.

Ekspertiz ve Paketleme Hizmetleri

Firma, taşıma ihtiyaçlarını noksansız şekilde tespite imkan veren ücretsiz ekspertiz hizmetlerini sunuyor. Bunun yanında taşıma için eşyaların hazırlanması aşamasını oluşturan paketleme konusunda da son derece başarılı çalışmalar ortaya koyuyor.

Kurulu bulunan modüler eşyaların demontesi ve yeni adreslerinde tekrar kurulumları gibi hizmetleri de sunan firma, sigortalı eşya taşıma hizmetleri ile en güvenilir taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here