Kaybolan Tv Kanallarını Bulmanın Yolu

Televizyon ekranlarında birden kaybolan ve çekmez duruma gelen tv kanallarını bulmanın yolu web sayfasını takip etmekten geçiyor. Web sayfası tv takipçileri için yayında olan kanalların güncel uydu frekans bilgilerini yayınlıyor. Bu sayede kanalı kaybolan ya da çekim gücünü kaybeden kişiler ilgili kanal linkine tıklayarak frekans bilgilerini not alıp uydularına kaydederek tekrar kanalları izleyebiliyorlar.

Özel Tv Kanallarının Yeni Frekansları

Web sayfasında paylaşılan frekans bilgileri genellikle özel tv kanallarının yeni frekansları oluyor. Bu sayede kişiler Star Tv, Kanal D, Show Tv, Tv8, Kanal 7 ve Atv gibi özel kanalların frekans bilgilerini alarak eskisi gibi izlemeye devam edebiliyorlar. Ayrıca kanalların Sd ve Hd frekans ayarları bilgilerini alarak istedikleri türde kanalı izleyebiliyorlar.

Şifreli Kanalların Yeni Frekansları

Frekans bilgilerinin paylaşıldığı web sayfasında özel tv kanalları dışında şifreli kanalların yeni frekanslarının bilgisi de paylaşılıyor. Bu sayede kişiler frekanslarını da uydularına ekleyebiliyorlar. Şifreli kanallar arasında Fox Life, Fox Crime, Fx ve 24 Kitchen gibi kanallar yer alıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here