Düğün ve Nişanlara Özel Süsler

Firma düğün ve nişanlara özel süslerin üretimini ve satışını gerçekleştiriyor. Bu sayede kişiler özel günlerinden hatıra kalacak süsler yaptırarak sevdiklerine hediye edebiliyorlar. Süsler dışında ürettikleri kişiye özel ürünleri nişan, kına ve diğer merasimlerinde kişilerin kullanmalarına aracı oluyorlar. Nikahlara katılan kişilere dağıtılması için nikah şekeri üretimi yapıyorlar.

Satışa Sundukları Ürün Çeşitleri

Özel günler için süs satışı yapan firmanın ürün çeşitleri arasında şunlar yer alıyor; nişan tepsileri, magnetler, bebek çikolataları, nişan setleri, pleksi ürünler, mumlar, keseler ve mevlit setleri gibi ürünlerdir. Bu ürünler sadece düğün ve nişan için değil aynı zamanda bebek doğularında, kız isteme törenlerinde ve kına gecelerinde hediye edilebilecek ürünler oluyor. Bu sayede kişiler bu ürünlerden kendilerine de yaptırarak hatıra sahibi olabiliyorlar.

İsme Özel Ürünler

Firma ürünleri isme özel olarak hazırlıyor. Bunun için hediyelik ürüne karar veren kişiler ürün sayfası üzerinde isim bilgilerini girerek sipariş veriyorlar. Ayrıca almak istedikleri ürünler için renk tercihinde de bulunabiliyorlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here