Belgelendirme Alanında Bir Numaralı Hizmet

Firma işletmelerin ellerinde bulundurmaları gereken belgelere sahip olmaları için danışmanlık hizmeti veriyor. Uzun süredir bu alanda bulunan firma belgelendirme alanında bir numaralı hizmet sunmasından dolayı Türkiye’de pek çok kuruluşun tercihi oluyor. Deneyimli elemanlarıyla çalışan belgelendirme firmaları arasında yer alarak kişilerin belge alma işlemlerinin hızlı bir şekilde halledilmesini sağlıyor. Bu sayede ürün üretimi veya dağıtımı gibi alanlarda hizmet veren şirketler zaman kaybetmeden belge sahibi oluyorlar.

Danışmanlık Hizmeti Verdikleri Belgeler

Firma kişilerin sorunsuzca belge sahibi olmasına yardımcı oluyor. Sistemlerin kurulmasını ve gerekli eğitimlerin verilmesini sağlıyor. Belgelendirme için gerekli işlemlerin halledilmesini sağlayarak belgelendirme kuruluşlarına kişileri yönlendiriyor. Bu sayede kişiler sorun yaşamadan normal şartlardan kısa sürede belgelerini alabiliyorlar. Firmanın danışmanlık hizmeti verdiği belgeler arasında brc, gmp, Iso 9001, Iso 14001, Ohsas 18001, Iso 27001 ve ce belgesi gibi belgeler bulunuyor.

Belgeler İçin Eğitim Hizmeti

Firma danışmanlık ve belgelendirme hizmetinin yanı sıra kişilerin belgeler konusunda eğitim almasını da sağlıyor. Iso 9001 belgesi hakkında eğitim almak isteyenler firmaya başvurarak belgenin önemini ve nasıl çalışması gerektiğini öğrenebiliyorlar. Firma bu eğitimi bireysel ya da şirket genelinde verebiliyor. Iso 9001 eğitimlerinin süresi ise 1 veya 2 gün oluyor.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here