Bişektomi Nedir?

Güzelleşmek amacıyla yapılan bişektomi ameliyatı ile yanak inceltme operasyonu gerçekleştirilir.  Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile insanlar diledikleri görünümü kolayca elde etme imkanına sahipler. Bu konuda alanında başarılı uzman kişiler pratik işlemler sonucu kişileri ideal yüz görünümüne kavuşmalarına yardımcı olurlar. Bu yöntem sayesinde insanlar orantılı bir yüz hattına sahip olurlar. Bişektomi yöntemine daha çok tombul yanak kişiler ve elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak isteyen kişilerin başvurduğu bir estetik operasyondur. Yanakta yer alan fazla yağ dokuları alınarak yanak daha keskin bir görünüme sahip olur. Operasyon sırasında yanağın iç tarafından açılan kesiden alınan yağ ile yanak inceltilmeye çalışılır

Bişektomi Nedir?

Bişektomi ameliyatı ile kişiler orantılı bir yüz görünümüne sahip olurlar ve yüzleri V şeklinde bir görünüme kavuşur. İşlem sırasında yüzün görünür kısmında herhangi bir iz kalmayan bişektomi yönteminde yanağın iç kısmından açılan kesi ile yanağın fazla yağ dokusu çıkarılır. Böylece gençlik üçgeni denilen bu operasyon sonrası daha güzel ve hoş bir görünüm elde edilir.

Yanak İnceltme Estetiği Nasıl Yapılır?

Bişektomi yani yanak inceltme estetiği son derece pratik bir şekilde uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen bir operasyondur. Bu operasyon sonrası elmacık kemikleri ve çene daha ön planda olur. Yanağın iç kısmında açılan kesi yardımı ile yanak inceltilmeye çalışılır. İşlem sırasında lokal anestezi uygulanır. Bu işlem her iki yanağa da kontrollü bir şekilde uygulanır. Bu nedenle aynı orantılarda olmasına dikkat etmek gerekir. Yapılan işlemler sonrası yanağın iç kesimlerinde açılan kesiler kapatılır. Bu kesiler iç kısımda olduğu için çok hızlı iyileşirler.

Bişektomo Fiyatları

Bişektomi ameliyatı olmak isteyenlerin öncelikle güvenilir bir yer tercih etmesi gerekir. Ardından bu işlemin ücretini araştırmak gerekir. bişektomi fiyatlarının belirlenmesinde doktor ücreti ve tercih edilen klinik fiyatların belirleyici konularıdır. Bu ameliyat sırasında kalabalık bir ekibe gerek yoktur ve işlem yaklaşık bir saat sürüyor.

Meme Büyütme Nedir? Nasıl Yapılır?

Meme büyütme ameliyatı göğsü küçük olan ve şekli düzgün olmayan kişiler tarafından tercih edilir. Yapılan ameliyatlar sonrasında göğüsler daha iyi bir görünüme kavuşurlar. Meme büyütme ameliyatı sırasında kişilerin vücudundan alınan yağ dokusu ya da silikon gibi maddeler kullanılır. Özellikle karın bölgesinde alınan yağ dokuları meme bölgesine yerleştirilir. Bu dokuların kullanıldıkları bölgede tamamen kalıcı olması ve damarlarla beslenmesi için içerisindeki kök hücreler ile yerleştirilmesi gerekir. Doku kullanılmayan bazı meme büyütme ameliyatlarında ise silikon tercih edilir. Plastik cerrahlar tarafından yapılan meme büyütme ameliyatları öncesinde cerrahlar göğsün yapısını inceler ve hangi büyütme yöntemini kullanacaklarına karar verirler. Meme büyütme ameliyatları genel anestezi kullanılarak yapılır. Meme büyütme ameliyatı sırasında kullanılacak implantların yerleştirilmesi için kesi işlemi yapılır. Kesinin ardından göğüs dokusu kas ve bağlardan ayrılır. Burada açılan alana implant yerleştirilir.

Meme Büyütme Fiyatları

Meme büyütme ameliyatları sırasında kullanılacak yöntemler, tercih edilen klinik ve doktor fiyatların belirlenmesi konusunda etkilidir. Ameliyat sırasında tercih edilen yöntemin dışında farklı dikleştirme gibi işlemlerde de fiyatlar farklı olabilir.

Meme Büyütme Ameliyatının Sonuçları Nelerdir?

Meme büyütme ameliyatı sonrasında kişiler bazı ağrı ya da şişlik gibi sorunlar yaşayabilirler. Bunlar geçicidir ve zamanla düzelecektir. Ameliyat sonrasında bayanlar istedikleri meme hacmini elde ederler ve böylece özgüvenleri yükselir. Her iki meme aynı boyutta ve aynı hacimde olacağından dıştan bakıldığında daha estetik bir yapıya kavuşacaklardır. Kadın fiziğinde en önemli rolü üstlenen göğüsler yapılan ameliyatlar sonrasında daha iri göğüsler elde edilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here