Lazer Epilasyon Fiyatları

Hayat standartlarının iyileşmesi ile beraber insanlar kendilerine daha fazla zaman ayırmaya başladılar. Bu nedenle sağlık merkezleri içerisinde yer alan lazer epilasyon merkezleri büyük ilgi görmeye başladı. bu merkezlerde yapılan lazer epilasyonu işlemleri ile beraber vücutta yer alan tüm kıl ve tüylerden etkili bir şekilde kurtulmak mümkündür. Son derece kullanışlı ve sağlıklı bir hizmet olan lazer epilasyon klasik yöntemlere göre kalıcı çözümler verir. Lazer epilasyon fiyatları alınacak hizmetin türüne bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bu kadar başarılı bir işlemde fiyattan çok kaliteye önem vermek sağlık açısından daha önemlidir. Çünkü doğru tercih edilen cihazlar ve uzman kişiler yardımı ile güvenilir işlemlerin alınması insanlarda her zaman memnuniyet yaratır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Beşiktaş lazer epilasyon genetik ya da psikolojik rahatsızlıklardan dolayı insan vücudunda meydana gelen aşırı tüylenmelere karşı etli cihazlar ile yardımcı oluyor. Bu yöntem sayesinde istenmeyen tüm kıllar kalıcı bir şekilde yok edilir. Lazer cihazlarından çıkan ışınlar kıl köklerini ısıtarak tahrip olmalarına neden olur. Kıllar her seansta ışına maruz kaldığı için zamanla zayıflayarak yok olurlar. Özellikle son zamanlarda üretilen lazer epilasyon cihazları daha teknik özelliklere sahip oldukları için kıl köklerinin aktivitelerine tamamen sonlandırırlar. Beşiktaş lazer epilasyon uzman kişiler eşliğinde kaliteli hizmetler sunuyor.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Sarıyer lazer epilasyon öncelikle lazer yapılacak alan üzerinde incelemeler yapılarak uygun lazer epilasyon cihazına karar verilir. Bu bölgede yer alan kıllara 1 ay öncesinden dokunmamak gerekir. Çünkü bölgede tamamen uzayan kıllar lazer cihazları tarafından etkin bir şekilde görüleceği için en ufak kıllar bile etkilenecektir. Bu cihazlar yardımı ile melanin denilen ve kıla rengini veren yapı bozulur ve zamanla kıllar cansız bir şekilde çıkmaya başlar. Lazer epilasyon işlemlerinden sonra bölgenin güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmaması için güneşten sakınmak ya da güneş kremi kullanmak gerekir. Lazer epilasyon seanslar şeklinde devam eder ve her bölgenin kendine has seans sayıları bulunur. Sarıyer lazer epilasyon tüm kıllar bitinceye kadar seansla devam eder.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Şişli lazer epilasyon lazer cihazları konusunda ayrım yapmasındaki en büyük etken insanların farklı ten yapılarına ve kıl tiplerine sahip olmalarından dolayı böyle bir ayrıma gider. Ayrıca vücutta yer alan kızlar farklı bölgelerde çıktıkları için her bölgenin kıl tipi farklıdır. Mesela yüz bölgesi için daha çok ruby lazer cihazı tercih edilir. Çünkü ruby lazer performansını ince tüylerin olduğu bölgede gösterir. Alexandrite lazer epilasyon cihazı ise açık tenlilerde ve kalın kıl köklerinde etkilidir. Diode lazer epilasyon cihazı tüm cilt tonlarında verimli bir şekilde kullanılabilir. Vücudun her yerinde bulunan kıl ve tüylerde kalıcı çözümler sunarak büyük bir memnuniyet yaratan diode lazer epilasyon cihazı en çok tercih edilen cihazlardan biridir. Nd yağ lazer epilasyon cihazı etkili ve kalıcı çözümler sunar. Fakat bu cihaz ağrılı olmasından dolayı firmalar tarafından pek tercih edilmez. Şişli lazer epilasyon en doğru cihazlar ile müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Şişli lazer epilasyon fiyatları nazar yapılacak bölgenin yapısına uygun bir şekilde belirlenir. İsteyen kişiler paket halinde sunulan tüm vücut lazer epilasyon hizmetlerinden faydalanarak sabit bir fiyat öderler. Bölgesel olarak tercih edilen lazer epilasyon için yüz, kol, bacak, bikini, ense, sırt gibi bölümlere ayrılır. Her bölgenin işleme farklı bir fiyat gerektirir. Lazer epilasyon kampanyalarını takip etmek gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here