Özel Üniversite Hizmetleri

Üniversite sınavı sonrası öğrencilerin hayatını önemli ölçüde etkileyen bir süreç başlar. Bu süreçte öğrenci gitmek istediği bölümü ve o bölümün taban puanları hakkında araştırma yapar. Devlet Üniversiteleri arası puan farkı olduğu gibi özel üniversitelerde de vardır. Öğrenci ise puanına ve maddi durumuna göre bu üniversitelerden birine gitmeyi amaçlar.

Herkesin bir üniversite diplomasına sahip olduğu bu dönemde öğrenciler site üzerinden araştırmalarını iyi yapmalı ve gerekirse sitede bulunan mail aracılığı ile özel üniversite hakkında bilmek istediklerini sorabilir.

Sitede bulunan ‘Akademi’ bölümünü fakültelere ayrılmıştır ve fakültelerde görev yapan her öğretmenin biyografisi mevcuttur. Öğrenciler oradan hocaları hakkında bilgi sahibi olabilir ve akademik kariyer hakkında örnek teşkil edecek durumlarla karşılaşabilir. Her sene belli sayıda öğrenciye burs imkanı sunarak bu üniversiteyi hak eden her öğrencinin bu üniversitede okuması sağlanmıştır.

Öğrencilerinin her türlü yiyecek, barınak ve ulaşım ihtiyaçlarını bünyesinde barındıran üniversite, öğrencileri için en iyi imkanı sunmak için yoğun çaba göstermiştir. Bu çabaların sonucunda o üniversiteye girmek isteyen binlerce öğrenci ve evlatlarını yine bu üniversitede okutmak isteyen binlerce ebeveyn kazanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here