İzmir Burun Dolgusu

Ameliyatsız burun estetiği aslında kişiyi ameliyat etmeden burnu güzelleştirmek için yapılır.  İzmir burun dolgusu işlemleri doku ile uyumlu dolgu materyalleri kullanılmaktadır. İzmir iple yüz germe işleminde de aynı şekilde cilde ve dokuya zarar vermeyen materyaller kullanılmaktadır.

İzmir dudak dolgusu için de aynı şekilde Hiyalüronik asit içerikli dolgu malzemesi veya kalsiyum içeren dolgular kullanılmaktadır.  Kullanım süresi yaklaşık bir 2 yıldır.  Kalıcı uygulama olan ve sıklıkla yapılan diğer bir tedavi İzmir lazer epilasyon uygulamasıdır. Ameliyatsız estetik tedavilerinin başarısı merkezin bu konuda deneyimli ve tecrübeli hekimlerle çalışmasının yanı sıra kendini kanıtlamış bir merkez olmasıyla ilgilidir.

İzmir Burun Dolgusu Nedir?

Revizyon ameliyatı olmak istemeyen ya da doğuştan burnunda asimetriler ya da küçük çukurlar olan hastalarda İzmir burun dolgusu yani ameliyatsız burun estetiği oldukça iyi sonuç vermektedir.  Burun ameliyatı geçirmiş bir hastanın burun sırtında bir düzensizlik ya da bir çukurluk olabilir.

Burada kalıcı dolgu maddeleri yerine geçici vücudun ürettiği Hiyalüronik asit içeren dolgu maddeleri kullanılarak çok daha sağlıklı ve güvenli bir estetik tedavi gerçekleştirilmektedir. İzmir dudak dolgusu tedavisinde de aynı malzemeler kullanılarak estetik ve sağlık bir arada oluşmaktadır. İzmir iple yüz germe uygulamasında kullanılan doku ile uyumlu ipler de dünya çapında milyonlarca insana uygulanmaktadır. Ve herhangi bir yan etkisi olmayan ürünlerdir.  İşlemin kalıcı olmaması bir iki yılda bir tekrarlanabilmesi aynı zamanda hastaların ameliyat olma gereksinimlerini ortadan kaldırmaktadır.

İzmir İple Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız İzmir İple Yüz Germe uygulamaları son yıllarda en fazla tercih edilen estetik işlemlerinden biridir.  İple yüz germe tedavisinde yüzey ovalini kazandırmak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde örümcek ağı estetiği iple yüz germe estetiği yapılan estetik tedavilerdir.  Kullanılan ipler bazı operasyonlarda da kullanılan polidioksanon denilen iplerdir.

Bu ipler özel olarak hazırlanan kullanılan iplerdir.  Yüzdeki dokunun yukarı asılmasını sağlayan ve doğal yapısı gereği balık kılçığı görünümünde olan kırçıllı iplerdir.  Aynı zamanda insan dokusuyla uyumlu olması açısından cilde zarar vermediği gibi alerjik reaksiyonlarda görülmez. İzmir Dudak Dolgusu da dâhil diğer estetik tedaviler de kullanılan doğal malzemeler yüzün tamamında kullanılmaktadır.

Ameliyatsız bir biçimde gerçekleştirilen yüz gençleştirme işlemi kaşların yukarı kaldırılması yanakları daha dolgun ve belirgin bir görüntü oluşturmak çeneyi daha belirgin hale getirmek burun ve dudak kenarlarında oluşan kırışık bölgeyi ortadan kaldırmak gibi birçok bölgede uygulanan tedavilerden biridir.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudaklar kişilerde farklı görüntüde bulunur.  Bazı durumlarda ince dudaklara sahip kişiler daha dolgun bir dudağa sahip olmak ister. İzmir Dudak Dolgusu ilerleyen yaşa bağlı olarak dudakların incelme ve elastikiyetini kaybetmesi sebebiyle estetik olmayan bir görüntü oluştuğunda yapılmaktadır.

İzmir İple Yüz Germe cildin yaşlılık belirtilerinin tamamını geçici olarak doğal malzemelerle ortadan kaldırmaktadır. İzmir Burun Dolgusu burna hafif dokunuşlarla estetik ve sağlıklı kullanılabilen bir burun estetiği kazandırmaktadır. Günümüzde artık yalnızca kadınlar da değil erkekler de İzmir Lazer Epilasyon, burun ve dudak dolgusu gibi ameliyatsız estetik tedaviyi tercih etmektedir. Estetik dolgu uygulamaları geçici olarak yapılan tedavilerdir.  Yaklaşık olarak 6 ay veya 1 yıl sonra tekrar yaptırılması durumunda bunun tekrarlanması durumunda doku kolajen ve elastin üretimine devam eder ve yaşlanma çok daha uzun gerçekleşir.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

İzmir lazer epilasyon günümüzde vücudun istenmeyen kıllarından kalıcı olarak kurtulmanın yöntemlerinden biridir ve lazer epilasyon son derece avantajlı bir tedavi yöntemidir.  Öncelikle güvenli olması son derece acısız ve konforlu bir biçimde yapılması yan etkilerinin olmaması ve tamamen kalıcı olarak kıllardan en hızlı bir biçimde kurtulmak için önemli tedavilerden biridir.

İzmir burun dolgusu geçici bir ameliyatsız burun estetik tedavisi olmasına rağmen İzmir İple Yüz Germe ve diğer uygulama olan İzmir dudak dolgusu sürekli tekrarlanması durumunda kalıcı hale gelmektedir. Ayrıca ameliyatsız estetik tedavileri cilde daha estetik ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here