Online E-İmza

Firma; banka talimatlarını, e- imzalı talimat şeklinde oluşturarak, hukuki geçerli evraklara dönüştürür. Bu evraklar ile zaman kazanılmış olup, gerekli tüm süreçler hızlı bir şekilde atlatılabilmektedir. Firma; sunmuş olduğu teknolojik alt yapısı ile imzalama süreçlerini tek bir platformda bir araya getirmektedir. Yasal geçerliliğe sahip elektronik imzalı banka talimatı ve e- imzalı iş süreçlerine kadar tek bir platformun içinde çözümler sunmaktadır. Karantina sürecinde evden dışarı çıkamayanlar için, firma, imza işlemlerinin kolay ve güvenle gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Verilen Hizmetler

Firma; sözleşme, resmi yazışmalar, yönetim kurulunun aldığı kararlar ve gerekli banka talimatları gibi imza gerektiren dokümanları online olarak imzalamaktadır. Belirli onay mekanizmaları içerisinde belgeler imzalanarak; ticari sistemlere aktarım işinin gerçekleştirilmesi, e-posta ya da KEP ile gönderimi, dokümanı cihaza indirme, çeşitli alanlara aktarım gibi hizmetler sağlamaktadır.

Firmanın amacı, imza işlemlerinin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır. Firma ile imza gereken dosyaların teslimini kolay bir şekilde yapmak son derece mümkün. Ofis ve bankaları gezmek yerine, firmanın sağladığı hizmet ile işlemler hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here