Listesini Yapacak Fikriniz Varsa Sayfaya Üye Olun

Web sayfası üyeleri aracılığıyla listesi yapılabilecek konular hakkında liste yayınlıyor. Bu listeler ilgi çekici konular olabildiği gibi bilgilendirici konularda olabiliyor. Siteye üye olan kişiler listeler yayınlayarak takipçilere bilgi verebiliyorlar.

Ünlüler, başkentler, bitkilerin faydaları ve aşk gibi konularda listeler hazırlanması için üye olarak yardımcı olan kişiler yayınladıkları içerikler sayesinde kredi biriktirerek para kazanma imkanı da elde edebiliyorlar.

Ürün Satışları Web Sayfasında

Web sayfasında bilgilendirici listelerin dışında ürün satışları da bulunuyor. Bu sayede kişiler site üzerinde satılan ürünlerden alışveriş yapma imkanı elde edebiliyorlar. Örneğin giyim, elektronik, mücevher, kitap ve kozmetik ürünlerini satın alabiliyorlar.

İş Arayanlara Hitap Eden Site

Web sitesi iş arayan kişilere de hitap ediyor. Belirli bir konuda yeteneği ve deneyimi olan kişiler iş ilanı verebiliyorlar. Örneğin makale yazımı yapan kişiler yazacakları makale için talep ettikleri ücretleri belirten ilanları ilan ekle bölümünde yayınlayarak müşteri bulabiliyorlar. Ayrıca ürün satışı yapma imkanı da elde edebiliyorlar.

İlgi Çekici Galerilerin Paylaşımını Yapıyorlar

Web sitesinde kişilerin ilgilerini çekecek konulardaki resimleri paylaşıyorlar. Galeri bölümünde yapılan bu paylaşımlar sayesinde kişiler ilginç ve güzel fotoğrafları inceleyebiliyorlar. Ayrıca siteye üye olan kişilerde resim yükleyebiliyorlar. Komik gifler, komik resimler ve karikatürler galeride yer paylaşılabiliyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here