Minecraft Satın Al

2011 yılında Mojang tarafından yayınlanan, 2014 Microsoft tarafından satın alınan sanndbbox oyunu Minecraft pek çok oyuncu tarafından tercih edilen ve ses getirmiş bir oyun. Oyunda 3 boyutlu voxel grafikler mevcut. Küplerle çeşitli tasarımlar yapmaya olanak sağlayan bu oyun birinci tekil şahıs kamera açısıyla oynanıyor. Minecraft yapımcıları oyunu 2 moda ayırmış. Birinci modda yaşam mücadelesi veriliyor, olanaklar çok kısıtlı. Yaratıklardan korunmak için sığınak inşa etmeniz, gerekli malzemeleri toplamak için dünyayı gezmeniz, yemek yemek için özgür çiftlik hayvanlarını silahınızla yakalamanız gerekiyor. Oyunda silah sitemleri de (kılıç, ok, zırh…) var.

İkinci modda tüm eşyalara sahipsiniz, eşyaları da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kreatif becerilerinin ön plana çıktığı bir mod. Detayları anlatmakla bitirilemeyecek kadar çok olan bu eğlence dünyasına katılmak için Minecraft satın al.

Minecraftcim minecraft satın alabileceğin ve şu özellikleri bünyesinde bulunduran bir site:

  • Sattığı ürünleri ömür boyu garantileme
  • Mail üzerinden 7/24 aktif destek verme
  • Her ay çekiliş yaparak müşterilerine hediye verme

Sunduğu hizmetler ve müşteri memnuniyeti bakımından Minecraftcim tercih edilebilecek bir site.

Yeni Bir Dünya Minecraft

3 boyutlu voxel grafiklerin kullanıldığı, birinci tekil bakış kamera açısıyla oynanan Minecraft yeni nir dünya oluşturmanın kapılarını açıyor. Sen de kendi dünyanı oluşturmak için Minecraft satın al. Küplerle tasarım oluşturduğun bu oyunda kendi sığınağını yap, yemeğini avla ve kreatif becerilerini ön plana çıkar.

Minecraftcim Minecraft satın alabileceğin bir site. Müşterilerine ömür boyu ürün garantisi, 7/24 aktif destek ve her ay hediye çekilişi hizmetleri sunuyor.

Senin Dünyan Minecraft

Minecraft küplerle yapacağın tasarımlarla oluşturabileceğin bir özgürlük dünyası. Bu dünya sana ait ve her yerini gezebilirsin. Yolculuğuna devam edebilmen için korunman ve beslenmen gerek. Bunlar için sığınaklar inşa et ve hayvanlar avla. Bu dünyayı oluşturabilmek için Minecraft satın al. Minecraftcim satın almak için tercih edebileceğin ömür boyu garanti sunan bir site.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here