Baby Face Beauty Nedir?

Gelişmiş lazer sistemlerinin kullanılmasıyla cildin yenilenmesine yardımcı olan uygulama sayesinde cilt sorunları olan kişiler problemlerinden kurtularak istedikleri görünüme kolaylıkla kavuşurlar. Baby face beauty uygulamalarında cilt bakımı için gerekli olan tüm vitaminlerin mikro kanallar açılarak cilde yedirilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Sağladığı avantajlar içerisinde tedavi süresinin kısa olması, ağrısız bir işlem olmasından dolayı anestezi ihtiyacının olmaması, kişinin gündelik hayatına hemen dönebiliyor olması sayılabilir.

Baby Face Beauty Nedir?

Lazer teknolojisinin yardımıyla optimum fayda sağlayan baby face beauty uygulamaları cilt bakım ve yenileme sistemidir. Günümüzde kadın ya da erkek fark etmeden herkese güvenle uygulanan uygulama ciltte meydana gelen sorunlara göre seçilen vitamin komplekslerinin enjeksiyonuyla gerçekleşir. Mikro kanallar açılarak gerçekleşen uygulama kısa sürelidir ve etkilerini hemen göstermeye başlar. Ciltte gerekli olan ortamı sağlayarak içten dışa doğru hızlı bir iyileşme meydana getirmesiyle günümüzde tercih edilen faydalı estetik işlemler arasında yer almaktadır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Uygulama iki aşamada gerçekleşir. İlk aşamada mikro kanallar açılarak cilt hazırlanıp cildin ihtiyaç duyduğu ampuller hazırlanır. İkinci aşamada ise hazırlanan ampuller cilde yedirilerek bir maske uygulaması yapılır. İlk aşama 6 dakika sürerken ikinci aşamadaki maske uygulaması 10 dakika gibi bir sürede tamamlanır. Meydana gelen kızarıklıklar hemen geçerken kişi gündelik hayatına dönebilir. Boyun gençleştirme, cilt parlatma, cilt beyazlatma, sıkılaştırma, kırışıklık giderme gibi etkileri olmasından dolayı öncelikle yaşlanmaya bağlı olan sorunların giderilmesinde etkili olan bir çözüm yöntemidir.

Lazer Epilasyon Nasıl yapılır?

Lazer sistemleri günümüze kadar birçok alanda başarılı olan uygulamalar arasındadır. Şişli lazer epilasyon uygulamalarından önce mutlaka 15 gün kıllara dokunmamak seansa gelmeden 3 gün önce tıraş edilmesi önemlidir. Seanslarda kıl köklerine seri atışlar yapılarak kıl kökleri tahrip edilir ve bir daha çıkması engellenerek dökülmesi sağlanır. Seans sayısı ve sıklığını uzman kişiyle kıl ve cilt yapısı belirlediğinden her kişiye özel program planlaması yapılmalıdır. Lazer epilasyon uygulamalarından öncesinde ve sonrasında kurallara uymak kalıcılık açısından oldukça önemlidir. Lazer sonrası kişiler kendilerini güneş ışınlarından mutlaka korumalıdır. İlk 48 saat sıcak su teması olmamalı ve ağır egzersizlerden kaçınılmalıdır. Uygulama yapılan bölge kese ve benzeri uygulamalardan uzak tutulmalıdır. Seansların hepsinin tamamlanması devamlılık açısından önemlidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Uygulamalar öncesinde kıl ve cilt analizi yapılarak kişiye özel olan yöntemin belirlenmesi etkileri açısından oldukça önemlidir. Beşiktaş lazer epilasyon fiyatlarını da etkileyecek olan bu durum sorun olmadan sürecin sürmesi ve etkilerinin kalıcı olmasını beraberinde getirmektedir. Lazer uygulamalarında fiyatlara etki eden birçok faktör vardır ve bu faktörler seans süresinden kişinin kıl ve cilt yapısına göre doğru yöntemin seçilmesine kadar etkileyen kriterlerdir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Kıl köklerine etki eden ve istenmeyen tüylere kalıcı olarak çözüm üreten uygulamanın 3 çeşidi bulunmaktadır. Alexandrite lazer epilasyon kıl sorunu için özel üretilmiş olup açık tenli kişilerde olumlu sonuçları bulunmaktadır. Koyu tenli ve ince kıllara sahip olan kişilerde yan etki ihtimalini arttırmasından dolayı önerilmeyen bir tekniktir. Diode lazer epilasyon; koyu tenli kişilere özel olarak geliştirilmiştir. Dalga boyları diğer cihazlara göre daha uzun olmasından dolayı etkileri daha fazladır ve kişiler tarafından daha yaygın olarak talep görmektedir. En son ND YAG lazer yöntemi ise çok koyu tenli olan kişilere özel üretilse de derinlere etki etmesinden dolayı ağrılı bir yöntemdir ve bu yüzden uygulamanın yaptırılması acı verir. Bu nedenle tercih edilmez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here