Burun Askılama Nedir?

Yaşam şartlarının elverişli olması ve sağlık koşullarının gelişmesi ile beraber insanlar daha fazla bakım yapmaya, kendilerine zaman ayırmaya başladılar. Bu nedenle günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan burun askılama yöntemi ile burundaki şekil bozuklukları giderilmeye çalışılır. Yüzde en dikkat çekici bölge burundur.

Burnunun genel yapısına dokunmadan sadece burun ucu düşüklüğünden rahatsızlık duyan hastalar tarafından tercih edilen burun askılama güvenli bir operasyondur. Burun ucunu oluşturan kıkırdağın aşağı doğru sarkık olması şekil bozukluğuna neden olur.

Bu durum çoğu zaman insanlarda memnuniyetsizliğe neden olur. Güzellik ve sağlık alanında gelişen yeni teknolojiler sayesinde yüzdeki önemli bölgelerden biri olan burun, burun askılama ile daha estetik bir görünüme sahip olur.

Burun Askılama Nedir?

Güzel bir yüz ifadesine ve görüntüsüne sahip olmak için yapılan burun askılama işlemi ile burunda rahatsızlık duyulan şekilsel bozukluklar giderilir. Uzman doktorlar ve klinik ortamında lokal anestezi işlemi ile gerçekleşen burun askılama işlemi 15-20 dakika içerisinde tamamlanır. Burun askısı burun ucunda yaşanan düşük görüntüye karşı kullanılan bir yöntemdir.

Burun ucundaki düşüklük iğne yardımı ile açılan deliklerden girilerek burun ucunu yukarı doğru kaldırma operasyonudur. Böylece burun ucunda görülen düşüklük yukarı kaldırma işlemi ile daha düzgün bir görüntüye kavuşur. Karın germe ameliyatı fiyatları ve liposuction fiyatları kişinin vücut yapısına bağlıdır.

Burun Askılama Kimlere Uygulanır?

Burun görüntüsü ile ilgili problem yaşayan kişiler günümüzde kullanılan yeni teknik ve yöntemler ile yaşadıkları problemleri ortadan kaldırabilirler.  Özellikle burun ucunda görülen düşük görüntü ciddi rahatsızlıklara sebebiyet veriyor. Burun askılama burun görüntüsünü tamamen değiştirmek istemeyen sadece burun ucunda yapılan düzenlemeleri kapsar. Burundaki ana yapı yani kemiğe dokunulmaz.

Sadece kıkırdak bölgesinde iğne yardımı ile yapılan burun ucu kaldırma işlemi gerçekleşir. Burun ucunda daha dik bir görüntü oluşturmak isteyen kişiler burun askılama tedavisinin güvenle alarak uzun yıllar kullanabilir. Karın germe ameliyatı fiyatları hastanenin bulunduğu ile göre değişir. Liposuction fiyatları her bölge için ayrı ayrı hesaplanır.

Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

Büyük bir ilgi gören gençlik aşısı enjeksiyon yardımı ile gerçekleşir. Yüzün ihtiyacı olan vitamin, mineral ve amino grup asitler belirlendikten sonra bu bileşenleri ek olarak hyaluronik asitte eklenir. Bu işlem sayesinde cilt sağlıklı, parlak, doğal ve güzel bir görünüme sahip olur. Gençlik aşısı fiyatları kişilerin yüz tipine olarak değişir. Liposuction fiyatları tercih edilen uzmanın deneyimine bağlıdır.

Gençlik Aşısı Fiyatları

Gençlik aşısı yaptırarak istenilen görünümü elde etmek isteyenler bu işlemi 2-3 seans gerçekleştirmeleri gerekir. Gençlik aşısı fiyatları belirlenirken gidilecek seans sayısı, kliniğin sunduğu hizmetler ve klinikte bulunan uzman kişinin deneyimi fiyatlar konusunda belirleyici oluyor.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial yüzde görülen sorunların giderilmesinde geliştirilmiş bir tekniktir. Bu işlem sırasında vakumlu korteks başlık sayesinde yüzde bulunan tüm ölü hücreler kaldırılır. Cildin nefes almasını engelleyen kir, yağ, siyah nokta ve akne gibi tüm cilt sorunları giderilir.

Ciltte yapılan derinlemesine temizliğin ardından cildin yenilenmesini ve ince kırışıklıkları ortadan kaldıran içeriklere sahip hazırlanan serumlar deri altına takviye edilir. Takviye edilen içerikler içinde vitamin ve mineraller bulunur. Ayrıca cildin yenilenmesine katkı sağlayan hyaluronik asitte cilde nakil edilir. Hydrafacial Fiyatları tercih edilen kliniğe bağlı olarak değişir.

Hydrafacial Fiyatları

Yaşlanmaya karşı etkili sonuçlar veren, cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesine katkı sağlayan hydrafacial fiyatları tercih edilen kliniğin bulunduğu il ve ilçenin durumuna bağlı olarak da değişiklik gösteriyor. Fiyatlar hakkında yapılan araştırmalar ile de bilgi sahibi olunabilir. Hydrafacial fiyatları uygulanacak işlem sayısına ve kişinin yüz tipine bağlı olarak değişir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here