Kurulduğu günden bu yana iki Süper Ligi, üç Türkiye Kupası ve bir Cumhurbaşkanlığı Kupasını müzesine götüren Tofaş, 2020-2021 sezonunda Türkiye’nin en büyük yerel sermayeli spor markası Sportive formasıyla sahalarda ter dökecek.

 

Sportive A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Selgur, “Sportive pandemi sürecinde voleybol ve basketbolda, tarihi sportif başarılarla dolu takımların stratejik partneri olma başarısını gösterdi. Türkiye’de salon sporlarında pazar lideri olarak şimdi de Tofaş Basketbol Kulübüyle yan yana gelmenin gururunu yaşıyoruz. Tofaş Basketbol takımı için süper kahramanlardan ilham alarak terletmeyen ve performans artıran dryfit formalar hazırladık. İçinde yaşadığımız olağanüstü günlerde salonlarda takımlarıyla yan yana gelemeyen ve “Benim Takımım Tofaş” diyen tüm taraftarları forma ve lisanslı ürünlerle takımlarına destek olmaları için mağazalarımıza ve sportive.com.tr ye bekliyoruz.” dedi.

 

Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ise şunları söyledi; “Daha önce de birlikte çalıştığımız Sportive markasının yenilenen vizyonuyla, çok daha başarılı projelere imza atacağımıza eminiz. Pandemi dolayısıyla şu günlerde taraftarlarımızla salon içerisinde bir arada olamasak da onlar için üretmeye devam edeceğiz. Umuyoruz en kısa sürede bu süreci atlatır ve tekrardan bir arada oluruz. Sportive ile yeniden bir araya gelmekten çok mutluyuz.”

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here