Baskılı Mağaza Poşeti İmalatı

Mağazalarda ambalaj ve poşet kullanımı her yıl olduğu gibi yüksektir. Taha Ambalaj mağaza poşeti için baskılı ve baskısız çözümleri en uygun fiyatlara sağlamaktadır. El geçmeli mağaza poşeti, saplı poşet, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşetlerde en iyi kalitede imalat yapmaktadır. Adetli baskılı poşet alımı yerine toptan baskılı poşet imalatı yaptırabilirsiniz.

Toptan Mağaza Poşeti

Poşet tüketimi en çok hangi sektörde vardır diye soracak olursa en çok tekstil ve mağaza sektörüdür diyebiliriz. Mağaza poşeti için kurumsal firmalar genelde yıllık alım yapmakta ve ciddi kilogram imalatı yaptırmaktadır. Az kiloda poşet imalatından birim kilo fiyatları toptan alımlara göre oldukça yüksek ve cazip değildir. Bu nedenle minimum 50kg dan başlamak üzere 200-300kg arasında imalat yaptırılmaktadır.

Baskılı Mağaza Poşeti Fiyatları

Poşet yaptırırken hazır klişe tasarımıza göre, alım yapacağınız kiloya göre baskılı poşet fiyatları değişmektedir. Taha Ambalaj firması poşet fabrikasından istediğiniz poşet çeşitlerine göre alım yapacağınız kiloya göre hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Ortalama imalat sonrası teslimat mağaza poşetlerinde 14 gün civarındadır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here