Tiny House Nedir?

Bu tiny house insanların normal yaşam şartlarından sıkılıp kendilerini insanlardan uzak bir yere gitmek adına taşınabilir evler olan tiny house tercih ediliyor. Bir çeşit taşınabilir evler olarak karşımıza çıkıyor. Normal evlere oranla çok daha küçük bir yapıda oluyorlar. Ahşaptan yapılmış bir ev oluyor. İnsanların 4 mevsim rahatlıkla yaşayabileceği bir alan sunuyor.

 

Fiyatları Nelerdir?

Son zamanlarda virüs ile birlikte insanlar yaşam alanlarını insanlardan uzak yerlere taşımak istiyor. Bu evlerini uzaklaştırmak isteyenlerin ilk adresi tiny house oluyor. Durum böyle olunca taleplerde artıyor. İnsanlar bu evlere sahip olmak amacı ile tiny house fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istiyor. Bu evler kullanılan malzemeler ve seçilen eşyaya göre fiyatları çok fazla olmasa da farklılıklar gösteriyor. 6 metrelik olan bu evlerin fiyatları 139.900 TL ile 189.900 TL arasında değişiklik gösteriyor.

 

Bungalov Ev

Bir diğer çok tercih edilen seçenek olan bu bungalov ev fiyatı 132.000,00 TL ile 240.000,00 TL arasında farklılık gösteren bir fiyata sahip oluyor. Bu evlerin dışarıdan görünümü genelde standart bir görsele sahip oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here