Burun Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Burun dolgusu ameliyatsız bir estetik işlem özelliği gösterir. Burunda görülen şekilsel bozukluklar burun dolgusu sayesinde giderilir. Uzman medikal doktorlar tarafından yapılan burun dolgusu öncesinde hastaların yüz hatları analiz edilerek yapılacak işlemler ve kullanılacak dolgu malzemesi belirlenir. Uygulamanın daha konforlu bir hale gelmesini sağlayan anestezik krem sonrası hazırlanan karışım cilde enjekte edilir. Hazırlanan dolgu maddesi içerisinde kaliteli ve güvenilir hyaluronik asit ve türevleri kullanılır. Burun dolgusu yaptırmak isteyenler burun dolgusu fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak bu doğrultuda belli bir bütçe ayarlamaları gerekir.

Burun Dolgusu Yöntemleri

Burnun şekilsel yapısından memnun olmayanlar ve burnunda köklü değişiklikler yapmak isteyen kişiler için başarılı bir uygulama olan burun dolgusu ameliyatsız bir işlemdir. Sihirli dokunuşlarla ve basit işlemlerle yapılan burun dolgusu sayesinde burunda görülen şekilsel bozukluklar kontur eksiklikleri, boşluklar ve girintiler özel olarak hazırlanan dolgu malzemesi ile tedavi edilir. Trend bir uygulama haline gelen burun dolgusu malzemesi içerisinde cildin doğal ihtiyacı olan hyalüronik onik asit bulunur. Özel olarak hazırlanan karışım buruna hacim kazandırdığı gibi yüze uyumlu hale getiriyor. Burun dolgusu fiyatları her yıl güncellenerek ilgililere duyurulur.

Burun Dolgusu Fiyatları

En sık uygulanan işlemlerden biri olan burun dolgusu enjeksiyon yoluyla gerçekleşir. Burun kemiği ve kıkırdak bir bütün olarak değerlendirilerek hacimli bir görünüm elde edilir. Ekonomik bir uygulama olan burun dolgusunu yaptırmak isteyenler öncelikle burun dolgusu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalıdır.

Göz Altı Işık Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Yorgun yüz ifadesine son vermek isteyen kişilerin tercih ettiği göz altı ışık dolgusu tüm morluk ve şişliklere son veriyor. Göz altında bulunan ince ve hassas deri yaşlanma belirtilerinin görüldüğü ilk yerdir. Uzman desteği ile uygulanan göz altı ışık dolgusu sayesinde gözaltı bölgesinde meydana gelen morluklar, koyu halkalar yok edilir ve cildin esnekliği artar. Gözle görülür bir aydınlanma sağlayan ışık dolgusu aynı zamanda cildi pürüzsüz hale getirir. Göz altı ışık dolgusu sonrasında yüzde herhangi bir kesi ve yara izi görülmez. Kullanılan hyaluronik asit sayesinde göz altında hacim kayıpları giderilerek belirgin bir şekilde aydınlık sağlanır.

Işık dolgu işleminin içeriğinde bulunan hyaluronik asit vücut tarafından üretilen ve vücudun ihtiyacı olan bir maddedir. İçerisinde herhangi bir risk barındırmayan göz altı ışık dolgusu fiyatları işlemin gerçekleşeceği bölgenin genişliğine ve ihtiyacı olan dolgu malzemesinin miktarına göre değişkenlik gösteriyor.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde kullanılan kaliteli dolgu malzemeleri yüz kusurlarını kapatmada etkili bir şekilde kullanılır. Dudak dolgusu daha çok ince dudak yapısına sahip kişiler ile yaşlanma belirtisi gösteren kişiler tarafından tercih edilir. Bunun dışında yüz estetiği ve görünümü açısından da dudak dolgusu uygulaması talep edilir. Dudak dolgusu enjeksiyon yardımı ile yapılır. İşlem öncesinde dudağa anestezik krem sürülür ve sinirler uyuşturulur. Hazırlanan özel karışım enjeksiyon içerisinden dudağın belirlenen kısımlarına transfer edilir. Böylece dudağının şeklinden memnun olmayan kişiler dolgun ve hacimli dudaklara sahip olurlar. Kullanılan hiyalüronik asit dudak etrafında bulunan ince çizgileri gidermede etkili rol oynar.

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dişiliğin simgesi olan dudaklar, dudak dolgusu ile hacimli bir yapıya kavuşurlar. Bu nedenle dudak dolgusu yaptıranların sayısında her geçen gün artış görülüyor. Dudak dolgusu yaptıranlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek güvenilir bir şekilde ihtiyaç duyan herkesin yaptırabileceğini dile getiriyor. Dudak dolgusu fiyatları kullanılacak dolgu malzemesinin miktarına ve kalitesine göre belirlenir.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here