İzmir Botoks

Yaşlanma ile beraber yüzde belirginleşmeye başlayan kırışıklıklar ve çizgiler protein esaslı ilaç olan botoks ile giderilir. Yüz gençleştirmede etkili bir uygulama olan botoks güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Yüzün şekillenmesinde, yorgun ve yaşlı görüntünün yok edilmesinde kullanılan botoks belirgin bir şekilde gerginlik ve düzelme sağlar.

İzmir botoks güvenilir uzmanlar gözetiminde gerçekleştirdiği botoks işlemleri alın, kaş arası, göz kenarı ve dudak çevresinde görülen tüm ince çizgileri ve sarkmaları yok eder. Botoks işlemleri sırasında kullanılan anestezik krem sayesinde herhangi bir ağrı hissedilmez. Botoksla beraber uygulanacak bir diğer önemli işlem ise altın iğne yöntemidir. İzmir altın iğne ince uçlu iğneler yardımıyla yüzünüzü gençleştirir.

İzmir Botoks Nedir?

Estetik açıdan uygulanan botoks yüzde görülen ince çizgileri ve kırışıklıkları yok etmede kullanıldığı gibi aynı zamanda migren ve terleme problemlerinde de kullanılır. Herhangi bir kesi izi atılmadan iğne yardımı ile gerçekleşen botoks sayesinde yüz gergin bir yapıya kavuşur. Botoks işleminde kullanılan botulinum toksini belli bir aşamaya kadar seyreltilir ardından istenilen bölgeye enjekte edilir. İnce uçlu iğneler yardımıyla uygulama bölgesindeki kaslar üzerine enjekte edilerek yaşlılık belirtisi olan kırışıklıklar durdurulur.

İzmir Botoks Fiyatları

Yüzde belirginleşmeye başlayan kırışıklıklar botoks sayesinde ortadan kaldırılır. Dünyada en çok tercih edilen estetik uygulamalardan biri olan botoks işlemi uzman kişiler tarafından uygulanır. Çünkü kullanılacak olan botulinum toksininin dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir. İzmir botoks uygulanan botoks işlemlerinde fiyatları belirlerken işlemin gerçekleşeceği alanın genişliğini ve kullanılacak malzemenin kalitesini göz önünde bulundurur.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Vücudun farklı bölgelerinde kötü bir görüntüye neden olan istenmeyen tüy ve kıllar lazer işlemleri ile kalıcı olarak yok edilir. Günümüzde lazer epilasyon kadın erkek herkes tarafından kullanılır. Geliştirilmiş bir uygulama olan lazer epilasyon sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkündür. Güvenilir ve sağlıklı bir uygulama olan lazer epilasyon sayesinde kıl kökleri kalıcı olarak tahribata uğrar.

Farklı dalga boyuna sahip lazer epilasyon cihazları ile kıl kökleri lazer ışınları ile kurutulur. Böylece kıl üretimini gerçekleştiren hücrelerin fonksiyonu bozulur. İzmir lazer epilasyon farklı özelliklere sahip cihazlarla tüm cilt ve kıl tiplerine uygun doğru cihazlarla uygulamayı gerçekleştirir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Seanslar şeklinde gerçekleşen lazer epilasyon estetik ve sağlık bakımından tercih edilir. Hedeflenen bölgeye gönderilen ışın demetleri kıl ve tüyleri kökten kurutur. Bu nedenle kötü bir görüntüye neden olan ve ciddi rahatsızlık yaratan bölgelere lazer ışınları atışlar şeklinde uygulanarak cilt yüzeyi taranır. Lazer epilasyon fiyatları seans ve bölge sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Hacimli ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyen bayanlar dudak dolgusu yaptırarak hoş bir görünüm elde edebilirler. Dudak dolgusu dudağın ihtiyacı olan dolgu malzemesinin hazırlanması ile başlar. İşlem öncesinde dudak bölgesinde bulunan sinirler anestezik krem ile uyuşturularak hastaların ağrı hissetmesi önlenir. Hazırlanan özel karışım hedeflenen bölgelere küçük iğneler yardımı ile enjekte edilerek dudağın şekli istenilen forma getirilir. Dudak dolgusu işlemi sırasında kullanılan hyaluronik asit hacimli bir görünüm sağladığı gibi dudak çevresinde bulunan kırışıklıkları yok etmede etkili rol oynar.

Dudak Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dudak dolgusu içerisinde bulunan dermal dolgu olarak adlandırılan hyaluronik asit kalıcı bir madde değildir. Bu nedenle 6 ya da 12 ay sonra etkisi azalmaya başlar. Dudak dolgusu işlemi ile birlikte kullanılan İzmir altın iğne dudak bölgesinde bulunan ince çizgileri yok eder.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here