Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer adını sıklıkla duysak da içerik olarak lazer epilasyon ne olduğunu pek çoğumuz bilmemektedir. Sarıyer Lazer epilasyon yapmış olduğu çalışmalardan bahsetmeden önce lazer epilasyonun ne olduğunu anlatabiliriz. Kıl köklerinde kılları rengini veren melanin pigmenti bulunmaktadır. Bu melanin pigmentinin tahrip edilmesine yönelik lazer ışık ışınlarının dalga boyları ile yapılan çalışmalara lazer epilasyon denilmektedir.

Kıl köklerini yakarak veya dondurarak tahrip etme yöntemleri bulunmaktadır. Bahsi geçen her iki yöntemde de bir süre sonra kıl köklerinin canlılığını kaybetmesi sağlanmakta ve tüylerin tekrar etmesi önerilmektedir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer Epilasyon ile istemeyen tüylere kalıcı çözüm üretmek adına rasyonel karar verdikten sonra bir ön araştırma yapmanız gerekebilir. İstenmeyen tüylerinden hangilerini istediğinize karar vermeniz ilk adımı oluşturacaktır. Kağıthane lazer epilasyon cilt analizi gerçekleştirdikten sonra cildinize ve kıl köklerinde uygun lazer tipini sizlere önermektedir. Bahsi geçen alanlara uygun bir lazer epilasyon tercih etmeniz hızlı ve kesin sonuç almanız için oldukça önemlidir.

Kağıthane lazer epilasyon bünyesinde bulundurmuş olduğu cihazları ile müşterilerin konforlu bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmasını sağlamaktadır. Belirli bir periyot belirlenerek müşterilerin bu süre zarfında epilasyon yaptırmaya gelmesi sağlanmaktadır. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulduktan sonra işleme devam edilmemektedir.

Lazer Epilasyon ile Kalıcı Çözüm

Sarıyer lazer epilasyon özellikle istenmeyen tüylerden kurtulmak adına tercih edilecek olan son teknoloji çalışmalarını müşterilerin hizmetine sunmaktadır. İstenmeyen tüylerin sürekli olarak sorun yarattığı bilinmektedir. İnsanlar bu tüylerden kurtulabilmek için farklı epilasyon yöntemleri tercih ediyor.

Tercih edilen epilasyon yöntemlerinin birçoğu kalıcı çözüm üretmemektedir. Belirli periyotlarda tekrar eden istenmeyen tüylerden kesin olarak kurtulmak isteyen insanlar oldukça rahatlamaktadır. Sarıyer lazer epilasyon yapmış olduğu işlemler ile belirlemiş olduğu seanslarda istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmanın garantisini sunmaktadır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon vücudun hemen her bölgesinde kullanabilir. Kağıthane lazer epilasyon bu epilasyon türünü sadece kadınların değil de erkeklerin de yaptırdığını belirtmektedir. Özellikle vücut bölgesinde rahatsız edici bir tüy sorunu varsa erkekler de bu tüylerden kurtulabilmek için lazer epilasyon tercih edebilir.

Kol bacak koltuk altı, bikini bölgesi, burun içi kulak içi, dudak üstü gibi kullanılabildiğini söyleyebiliriz. Özellikle gelişen teknolojinin lazer epilasyon cihazları katmış olduğu yenilikler ile hassas bölgelere yapılan uygulamalarda acı veya ağrı sıfıra indirilmektedir.

Lazer Epilasyon Yöntemleri Nelerdir?

Lazer epilasyonda tıpkı birçok alanda olduğu gibi belirli bir süre içerisinde gelişme göstermiştir. Levent lazer epilasyon bünyesinde son teknoloji lazer epilasyon cihazlarını bulundurduğu için gönül rahatlığı ile bu işletmeyi tercih edebilirsiniz. Lazer epilasyon yöntemleri arasında diode lazer, Ruby lazer ve aleksandrite lazer olduğunu söyleyebiliriz.

Kullanılan bu lazer tiplerinden vücut tipinize uygun olanını uzman kişiler seçmektedir. Unutmamanız gereken en önemli konulardan bir tanesi lazer epilasyonun muhakkak alanında uzman kişiler tarafından yapılmasıdır. Aksi takdirde hem cilt sağlığınız hem kişisel bakımınıza ile ilgili olarak sorunlar karşınıza çıkabilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyonda fiyatları vücut bölgelerine göre değişiklik göstermektedir. Levent lazer epilasyon paket olarak yapmış olduğu çalışmalarda oldukça uygun fiyatlarla sunmaktadır. Paket çalışmalarının dışında lazer epilasyon talebiniz bulunuyor ise bununla ilgili olarak işletmelerle Ön görüşme gerçekleştirmeniz doğru olacaktır.

İstenmeyen tüylerden kurtulabilmek adına lazer epilasyon seansları, periyot aralıkları, kullanılacak olan ekipmanlar fiyatlarda etkilidir. Yapılacak olan ön görüşme fiyat konusunda net bilgiyi edinebilmek için önemlidir. Levent lazer epilasyon güzellik anlamında her zaman yanınızda olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here