PUBG yani Playerunknown’s Battlegrounds, bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 100 kişilik bir oyuncu grubunun büyük bir haritada keşif yaparak savaştığı bu eğlenceli oyun, PUBG Mobile sürümü ile mobil kullanıcılara yönelik oyun keyfi de sunuyor. Oyunda yer alan PUBG Mobile UC, oyuncular için çok önemli bir para birimi. Oyuncular bu para birimi ile birlikte pek çok şeyi gerçekleştirebiliyor.

UC kodu nedir? Nasıl kullanılır?

UC kodu, PUBG Mobile oyununda geçerli olan bir para birimi. Unknown Cash olarak bilinen bu para birimi, oyunun özel para birimi olarak bulunuyor. Bilindiği üzere pek çok oyunda olduğu gibi PUBG Mobile oyununda da bir ana para birimi bir de özel para birimi bulunuyor. Özel para birimi olan UC, gerçek para ile satın alınıyor. UC satın al hizmetinden yararlanan kullanıcılar aldıkları e-pin kodunu oyun içerisinden veya web sitesinden girebiliyor.

PUBG UC kodunun avantajları

Oyuncuların sağladığı avantajlardan birisi özel eşyalara sahip olmak. Kullanıcılar özel olarak geliştirilmiş eşyalar, silahlar ve karakter malzemeleri gibi pek çok ürünü UC ile alabiliyor. PUBG Mobile UC satın al hizmetinden yararlanıp UC sahibi olmanın bir diğer faydası oyunlarda eskisine göre daha rekabetçi ve daha mücadeleci olmak. UC ile satılan ürünler oyuncuya daha kaliteli ürünler sağladığı için oyuncular bu fırsattan en iyi şekilde faydalanabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here