En Uygun İnfluencerı Bulmak Artık Çok Kolay

İnfluencerlık son dönemlerde oldukça popüler olan bir meslek teknolojinin gelişmesi ile birlikte ürünler geniş kitlelere tanıtılabilmektedir. Sosyal medyanın etkisiyle de influencerlık mesleği gelişmiştir. İnfluencerlar sayesinde ürünler ve markalar çok daha fazla kişiye ulaşmaktadır. İnfluencerların ürün tanıtımı ile influencer marketing sistemi oldukça fazla gelişmiştir.

İnflencer marketing sisteminin bu kadar çok gelişmesi ile Fenobase firması da birçok müşterinin ilgi odağı olmuştur. Fenobase sitesinde influencerlar kategorilere ayrılarak listelenmiştir. Ayrıca sitede influencerlar Instagram influencer, Twitter influencer, Youtube influencer şeklinde farklı platformlara ayrılmaktadırlar. Böylece müşteriler aradıkları influencerı çok daha kolay bir şekilde bulabilmektedirler.

Kampanyalar ya da ürün tanıtımları için en uygun influencerı bulmak Febase firması sayesinde artık çok kolay. Febase firması influencerların gelişimi düzenli bir şekilde kontrol etmektedir ve marka sahipleri için veriler hazırlanmaktadır. Bu sayede marka sahipleri kolaylıkla hangi influencerı seçeceğine karar verebilmektedir.

Fenobase Firmasının Verdiği Hizmetler

Fenobase firması müşterilerin en iyi en uygun influencerı bulmalarını sağlamaktadır.

Fenobase Firması hizmetleri şu şekildedir:

  • Kategorik olarak influencer’ları listeler
  • Aynı kategoride bulunan influencerları birbirleriyle karşılaştırabilir ve müşteri için en uygun olanı bulmaya yardımcı olur.
  • İnfluencerlar takip listesine eklenip müşterilerin influencerları sürekli olarak takip etmesi sağlanır.
  • Marka için en uygun influencer bulunup iletişime geçilir.

Firmanın verdiği bu hizmetler ile doğru influencer bulunacaktır. Böylece ürünlerin, markaların ya da kampanyaların doğru kitlelere ulaşması sağlanmış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here