Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon fiyatları kişilerin ihtiyaçlarına ve uygulanacak yöntemlere göre farklılık gösterebilir. Vücutta meydana gelen istenmeyen tüylerin lazer ışığını kullanılarak giderilmesi yöntemine, lazer epilasyon adı verilir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili ve kalıcı işlemlerdir. Lazer epilasyon; sağlık, estetik gibi birçok alanda kullanılan zararsız yöntemlerdir. Lazer ışını, kıl köklerine etki ederek kökü tahrip eder.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Lazer epilasyon fiyatları kişilerin ihtiyaçlarına göre belirlenen seans sayısına göre değişiklik gösterir. Lazer epilasyon yöntemlerinde kullanılacak teknikler ve yöntemler, kişilerin kıl yapısına ve ten rengine göre belirlenir. İnce tüylü veya sarı renkli kişilerde uygulanacak teknikler ile daha kalın ve siyah tüylerde uygulanacak yöntemler ve uygulanacak lazer ışık etkisi farklılık gösterir. Lazer epilasyon çeşitleri şunlardır:

  • Buz Lazer Epilasyon
  • Diode Lazer Epilasyon
  • Aleksandrite Lazer Epilasyon
  • Ruby Lazer Epilasyon
  • Nd Yağ Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon işlemleri, uzman ve deneyimli kişiler tarafından Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı malzemeler ile gerçekleştirilmelidir. Deneyimsiz kişiler tarafından uygulanan lazer epilasyon sonrasında, bazı sorunlarla karşılaşılabilir. Doğru yöntemler kullanılarak yapılan lazer epilasyon sonrasında, başarılı sonuçlar elde edilir. Lazer epilasyon fiyatları uygulanacak yöntemlere ve işlem yapılacak bölgenin alanına göre farklılık gösterir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Kişilerin ihtiyaçlarına ve işlem yapılacak bölgenin alanına göre fiyatta değişiklik görülebilir.  Göbek, basen, kalça gibi vücudun belirli bölgelerinde meydana gelen inatçı yağlanmaları gidermek için kullanılan yöntemlere, bölgesel zayıflama adı verilir. Bölgesel zayıflama, kadın-erkek herkes tarafından tercih edilen ve başarılı sonuçların elde edildiği işlemlerdir. Diyet ve sporla giderilmesi mümkün olmayan bölgesel yağlanma problemlerinde uygulanan bölgesel zayıflama, vücut şeklini bozan görüntülerin giderilmesini sağlar. Bölgesel zayıflama fiyatları ile ilgili kesin ve net bir bilgi vermek doğru olmaz.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte vücutta, kişileri rahatsız eden görüntüleri gidermek için birçok yöntem ve teknik kullanılmaya başlanmıştır. Bölgesel yağlanma işlemlerinde, cerrahi ve cerrahi olmayan birçok yöntem kullanılır. Günümüzde genellikle kısa süre içerisinde gerçekleştirilen konforlu ve rahat cerrahi olmayan yöntemler tercih edilir. Bölgesel zayıflama yöntemlerinden bazıları şunlardır:

  • Soğuk Lipoliz
  • Liposuction
  • Mezoterapi
  • Radyo frekans
  • Ultrashape

 

 

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu fiyatları kişilere uygulanacak dolgu miktarına göre farklı gösterir. Dudak dolgusu için genellikle günümüzde vücut için zararsız hyalüronik asit kullanılır. Özel olarak hazırlanmış dolgu maddesi, enjekte yöntemi ile ihtiyaç olan bölgeye uygulanır. Yaklaşık 20-25 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilen dudak dolgusu sonrasında, kişiler günlük hayatlarına devam edebilirler. Kaliteli malzeme kullanılarak gerçekleştirilen dudak dolgusu, yaklaşık 18 ay kadar etkisini gösterir. Zamanla dolgu maddesi, vücutta kendiliğinden kaybolur.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Dudak dolgusu fiyatları dolgu maddesi olarak kullanılan ürünün kalitesine göre farklılık gösterir. Dudak dolgusu işlemleri, dudak inceliği veya dudak etrafındaki kırışıklıkların giderilmesinde kullanılır. Daha dolgun ve daha estetik bir görünüm isteyen herkese, dudak dolgusu rahatlıkla uygulanabilir. Yapılan işlemlerde kişilerin yüz görünümüne uygun şekilde hareket edilmesi gerekir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları ile ilgili detaylı ve güncel bilgi için işlemi gerçekleştirecek uzman ile bir ön görüşme yapılarak kişinin ihtiyaçları belirlenmelidir. Dudak dolgusu estetik operasyonları, uygun fiyatlı işlemlerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here