Vinç Kiralamada 24 Saat Kesintisiz Hizmet

İstanbul’da bulunan firma vinç kiralama üzerine 24 saat kesintisiz hizmet veriyor. Farklı özelliklere sahip olan vinçlerini insanların ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyatlarla kiralıyor. İstanbul kiralık vinç ihtiyaçlarını geniş araç parkuru sayesinde hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’nda karşılıyor.

Kiralama Hizmeti Verilen Vinç Çeşitleri

Vinç kiralama sektörünün yeniliklerini takip eden firma farklı vinç çeşitlerini müşterilerinin kullanımına sunuyor. Firma tarafından kiralama hizmeti verilen vinçler arasında; kule vinç, sepetli vinç, mobil vinç ve teleskopik vinç bulunuyor. Firma ayrıca akülü makaslı, dizel makaslı ve makaslı platformların kiralanması konusunda da hizmet veriyor. Firmanın kiralık sepetli vinç çeşitleri 15-90 metre arasındaki yüksekliğe ulaşabilirken makaslı platformlarda 8-22 metreye kadar ulaşma imkanı bulunuyor.

Şehir Dışı Vinç Kiralama Hizmeti

Deneyimli vinç kiralama firmasının hizmetleri İstanbul’la sınırlı kalmıyor. Ayrıca firma talep alması durumunda şehir dışı içinde vinç kiralama hizmeti sunuyor. Vince ihtiyaç duyanlar firmayla iletişime geçerek kiralama süresi ve fiyat konusunda anlaşma sağlayarak vinçleri kiralayabiliyorlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here