Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny house çözümleri son zamanlarda ülkemizde giderek yaygınlaşan, rahat ve huzurlu mini ev konseptinin önemli bir parçasıdır. Tiny house 10 – 15 yıl öncesinden bu yana dünyada ekonomik dar boğaz dönemlerinden çıkmak için yaşam alanını küçültmek kavramından ortaya çıkmış olsa da, günümüzde doğa ile baş başa yaşam veya tatil keyfinin en çok ihtiyaç duyan ev tasarımlarından biri haline gelmiştir.

Uluslararası düzeyde ürün kalitesiyle hizmet veren firmamız seçkin müşterilerine farklı seçeneklere sahip tiny house çözümleri sunmaktadır. Tiny house çeşitleri ortalama 30 metrekare olup, içerisinde ısıtma/soğutma sistemlerinden, yatak ve oturma alanlarına kadar son derece geniş imkanlara sahip seçenekler içermektedir. Firmamızdan temin edebileceğiniz tiny house çözümleri fiyatı ve pratikliği ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Mini evler kolayca taşınabilir. Ruhsat ve imar izni tiny house hizmeti veren firmamızın önderliğinde kolaylıkla alınabilir. Deniz kıyılarında, yeşillik alanlarda veya kamp için uygun görülen yerlerde kolaylıkla kullanılabilir. Salgın ve çevre kirliliği gibi sorunlardan uzaklaşmak isteyenler için tiny house çözümleri son derece mantıklı bir seçim olacaktır.

Kaynak: https://www.trainertinyhouse.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here