Promosyon Ürünler Nelerdir Ne İşe Yarar

Geçmişten beri firmaların tanıtım için hediye olarak dağıttığı promosyon kalem, anahtarlık, araba kokusu, ajanda, defter, kalem setleri, bez kalemlik gibi pek çok ürün vardır. Bu ürünler sayesinde firma ve marka zaman içinde daha fazla tanınarak geniş müşteri kitlesine sahip olur. Promosyon olarak sunulan ürünlerin üzerinde firmanın logosu ve ismi yer alır. Böylelikle ürünleri kullanan bireyler firma ile iletişim kurarak aradaki bağı güçlendirir. Promosyon ürünler hediyelik tarzda olan ürünlerdir. Dağıtım yapabileceğiniz çevre sayısına göre baskı yaptırabilirsiniz. En kaliteli ürünler seçerek kendi kimliğinizi de yükseltebilirsiniz.

Promosyon Nedir?

Promosyon, firma ve marka sahiplerinin kendilerini daha tanınır hale getirmek ve geniş kitleye sahip olmak için dağıttıkları hediyelik ürünlere denir. Promosyon metal kalem, plastik kalem, kırtasiye malzemeleri, duvar saati, anahtarlım gibi pek çok ürün hediyeliklerin arasında yer alır. Yeni bir marka çıkarttıysanız ya da yeni ürün çıkarttığınızda hediyelik olarak ziyaretçilerinize verebilirsiniz. Böylelikle ürününüzü göre birey sayış artarak daha fazla satış sağlayabilirsiniz. Promosyon plastik kalem firmaların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Kalemler her bireyin ihtiyacına yarayacak ürünlerden olduğu için sizler de kalemden yana tercih yapabilirsiniz.

Promosyon Kalem Ürünlerinin Kullanım Alanları

Kalemlerin kullanım alanı daha geniş olduğundan dolayı firma tanıtımlarınızda promosyon olarak kalem seçebilirsiniz. Promosyon kalem dağıtacağınız taktirde kalem çeşidini ve modelini en iyi şekilde seçmeniz gerekir. Birden fazla çeşitten yana tercih yaparak daha geniş bir kullanım alanı sağlayabilirsiniz. İş hayatında evrak yazarken, not tutarken, imza gibi yazılı tüm işlemlerde ihtiyaç duyulan bir üründür. Promosyon metal kalem çeşidini tükenmez olarak seçerek ihtiyacı olan bireylere hediyelik olarak sunabilirsiniz. Metal kalemler daha uzun ömürlü olduğundan dolayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Promosyon Kalem Modelleri Nelerdir?

Promosyon olarak marka baskınız ile dağıtabileceğiniz pek çok kalem çeşidi yer alıyor. Promosyon metal kalem çeşitleri de en sevilen modeller arasında yer alıyor. Bu modelin yanı sıra, kurşun kalem, tükenmez kalem, roller kalem, versatil kalem, tohumlu kalem, kağıt kalem gibi modelleri de bulunuyor. Sizler de firmanızı en iyi şekilde yansıtacak olan modelden yana tercih ederek dağıtabilirsiniz. Firmanıza uğrayan müşterilerinize, ziyaretçilerinize ve firma çalışanlarınıza dağıtarak hedeflediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. Promosyon kalem modelleri arasından renk seçimini dilerseniz tek renk, dilerseniz de renk renk olarak tercih edebilirsiniz.

Ucuz Promosyon Ürünleri

Firma ve markanızı en iyi şekilde tanıtım yapmak için promosyon ürün tercih edebilirsiniz. Ucuz promosyon ürünleri arasında promosyon kalem, ajanda, kırtasiye seti, kalem setleri, bez kalemlik gibi ürünler yer alıyor. Ucuz olmasının yanı sıra kaliteli ürünleri promosyon olarak kullanmaya önem vermeniz gerekir. Kaliteli ürünlerden sunduğunuz taktirde kimliğiniz de daha kaliteli olarak bilinecektir. Yeni bir ürün çıkarttığınız durumda bu ürünün minyatür şeklini de promosyon olarak dağıtabilirsiniz. Ucuz olması sayesinde bütçenizi koruyarak bir tanıtım gerçekleştirmiş olacaksınız.

Plastik ve Metal Kalem Fiyatları

Promosyon olarak sunabileceğiniz plastik ve metal kalemlerde fiyatlar oldukça uygundur. Model ve çeşide göre değişen fiyatlardan firma olarak bütçenize uygun derecede baskı yaptırabilirsiniz. Ne kadar fazla baskı yaptırırsanız fiyatı daha uyguna gelecektir. Metal kalemler plastik kalemlere oranla daha masraflı ürünlerdendir. Firmanızı ve markanızı en iyi şekilde yansıtacak olan modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Birden fazla renk seçerek kendiniz bir set oluşturabilirsiniz. Promosyon plastik kalem modellerinden yana seçim yaparak  daha uygun fiyatlı bir tanıtım sağlayabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here