Antalya Lider Buz

Antalya Lider Buz, Antalya’nın buz markası olarak işletmeler ve kişiler için farklı amaçlarla kullanılabilecek buzların üretimini yapıyor. Firma buzların üretiminde teknolojik imkanlardan yararlanıyor. Bu sayede kaliteli ve ihtiyaca uygun buz çeşitlerinin üretilmesini sağlıyor.

Firmanın Ürettiği Kaliteli Buz Çeşitleri

Antalya buz üretiminin öncüsü olan firma müşterilerinin ve tedarikçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla teknolojik imkanlardan yararlanarak farklı özelliklere sahip olan buzların üretilmesini sağlıyor. Firmanın ürettiği kaliteli buz çeşitleri şunlardan oluşuyor;

  • Kırık buz
  • Heykel buz
  • Küp buz
  • Toz buz
  • Kuru buz
  • Kalıp buz

Şoklama, içecek sektörü ve ilk yardım sektöründe bulunuyorsanız bu buz çeşitlerini satın alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kırık Buz Üretimi Ve Kullanımı

Buz üretici firmasının buzları arasında kırık buzlar da bulunuyor. Bu buzlar kalıp halinde üretilen buzların makineler yardımıyla kırılmasıyla elde ediliyor. Firmaya ait olan bu buz çeşidi pastane, eğitim kurumu, yat limanı, restoran, üretim tesisleri ve kafeteryalarda tercih ediliyor. Bunun dışında firmanın kırık buzları ilaçların saklanması amacıyla da kullanılabiliyor.

Ürünlerin Nakliyesinde Kullanılabilecek Buzlar

Antalya’da buz üretimi yapan firmanın toz buzları ürünlerin nakliyesi içinde kullanılıyor. Bu buzlar sayesinde ürünlerin uzun mesafeler arasında taşınması durumunda bozulmaları engelleniyor. Özellikle balık gibi yiyecek ürünlerinin bozulmaması için firmanın ürettiği toz buzlar tercih ediliyor.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Buzlar

Günümüzde buzlar pek çok alanda çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılıyor. Bu nedenle firma yoğun çalışmalar yürüterek farklı türlerdeki buzları hazırlıyor. Firma tarafından üretilen toz buzlar ürün nakliyesinde veya tatlı servisi için restoranlarda kullanılabiliyor. Kırık buzlar yine kafe ve restoranlar için içecek servisinde tercih ediliyor.

Bunun yanı sıra metal üretimi, çelik üretimi, tavuk üretimi, gıda işleme, otomotiv. şoklama ve market buz kullanımının yer aldığı sektörler arasında bulunuyor. Bu sektörler yanı sıra buzun yaralar üzerinde olumlu etkisi olduğu için yaralanmalara karşı ilk yardım tedavilerinde buz tercih edilebiliyor.

Sağlık İçin Faydalı Buzlar

Firmanın üretimini yaptığı buzlar işletmelerin buz ihtiyacını karşılamanın yanı sıra sağlık açısında da önem taşıyor. Bu buzların sağlık açısından pek çok faydası yer alıyor. Saç dökülmesini engellemesi, eklem ağrılarını gidermesi, yaraların şişmesini önlemesi ve lekeleri gidermesi buzun sağlık için faydalarından sadece bir kaçı oluyor. Firma sağlık için bu faydalara sahip buzların en iyi şekilde üretilerek müşterilerine ulaştırılmasını sağlıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here