Diş Teli Fiyatları

Diş kliniği bünyesinde uzman diş hekimleri bulundurur. Hastalarını en güncel teknoloji malzemeler ile tedavi eder. Dişle ilgili bütün branşlar da uzman hekimleri bünyesinde bulundurur.

Diş Teli Fiyatları

Avantajlı diş teli fiyatları ile sizleri uzun süreli gülüşlere kavuşturur. Çarpık dişler ile yaşadığınız sağlık problemlerini daha uygun fiyatlarla tedavi eder. Diş teli tedavisi tüm aşamaları ortodontist tarafından gözlemlenerek uygulanır. Klinikte metal, şeffaf ve lingual diş teli türleri bulunur.

Ortodontist

Diş yamukluğu yaşayan insanlar ortodontist tarafından ücretsiz muayene edilir. Tanı konulduktan sonra ortodontistler tarafından tedavi aşamaları uygulanır. Diş teli tedavisinde markalı malzemeler kullanılır. Diş teli çeşidine göre farklı fiyat listesi bulunmaktadır. Diş teli yapan klinikler arasında hastalarına en uygun fiyat sunan kliniktir.

İmplant Fiyatları

Klinikte implant konusunda dental implant prosedürü uygulanmaktadır. Dental implant prosedürü bir günde impyeni diş anlamına gelmektedir. Bu prosedür sayesinde eksik ve çıkarılan dişler bir günde tedavi edilir. İmplant fiyatları konusunda klinik diğer diş klinikleri ne göre daha uygun fiyatlı hizmet sunar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here