Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, teknolojinin getirdiği yöntemler arasında yer alan en yeni epilasyon yöntemidir. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmada en etkili yöntemlerdendir. Ağda, tüy dökücü krem, epilasyon aleti, jilet gibi malzemeler ile tüylerinizi kalın ve sertleştirmek yerine lazer epilasyon ile tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda acı çekmeden kurtulmuş olacaksınız. Lazer epilasyonda, lazer ışınları kıl köklerini hedef alarak ısı verir ve tahrip eder. Lazer uygulaması tekrarladıkça kıl kökleri tamamen incelecek ve zamanla çıkmamaya başlayacaktır. Oldukça rahatlık sağlayan yöntemi Beşiktaş lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon oldukça kolay yapılan ve herhangi bir anestezi gerektirmeyen işlemdir. Epilasyon öncesinde tüylerin kısaltılması gerekir. Lazer epilasyonda ışınlar basılarak bu kıl kökleri tahrip edilir. Okmeydanı lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından en konforlu hizmeti alabilirsiniz. işlem esnasında acı ve ağrı hissi meydana gelmez. Hafif ısı hissedilebilir. Uygulanan lazer epilasyonu çeşidine göre acı duyulma olasılığı değişebilir fakat dayanılmayacak kadar değildir. Okmeydanı lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler sayesinde en konforlu hizmeti alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

İstenmeyen tüylerden kurtulmaya yarayan lazer epilasyon için Beşiktaş lazer epilasyon merkezleri tarafından hizmet alabilirsiniz. Lazer epilasyonu tamamen beyaz tüylere sahip olan kişiler hariç diğer kişiler için uygundur. 12 yaşını dolduran her birey lazer epilasyonu yaptırabilir. Sivilce ilacı kullananlarda ve önemli yan etkisi olan ilaçlar kullanan kişiler haricindeki her birey lazer epilasyonu yaptırabilir. Deri hastalığı olan kişilerde de uygulanmaya uygun değildir. Sizler de Beşiktaş lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler arasından en güvenilir merkezden hizmet alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Günümüzde hem erkeklerin hem de kadınların sıklıkla tercih ettiği lazer epilasyonun kullanım alanı da oldukça geniştir. Lazer epilasyonunun evde de yapabileceğiniz çeşitleri mevcuttur. Genellikle epilasyon merkezlerinde yaptırılan bu yöntem tüm vücut için kullanıma uygundur. Tüm bacak, tüm kol, koltuk altı, bikini bölgesi, yüz, sırt, karın gibi bölgelerde rahatlıkla uygulanabilir. İnce ve kalın tüylerde kullanılan yöntemler farklılık gösterir. Genellikle kış mevsiminde yapılmaya uygun olan lazer epilasyon her mevsim de uygulanabilir. Beşiktaş lazer epilasyon merkezleri arasından dilediğiniz merkezden hizmet alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyonunun pek çok çeşidi vardır. Ten rengine ve kıl köklerinin rengine göre farklı çeşitleri uygulanır. Diode lazer epilasyon, tüm vücutta kullanılabilen ve her ten rengi ile uyum sağlayan epilasyon çeşididir. Aynı zamanda en derindeki kıl köklerine kadar etki eder. Dalga boyu diğer yöntemlere göre daha uzundur. Alexandrite lazer çeşidi ise daha ince tüylerde etkisini gösteren lazerdir. Doğru seçilmiş kişilerde herhangi bir zarar vermeden muhteşem sonuçlar verir. Çok koyu cilt rengi için uygulanan çeşidi ise nd yag lazer epilasyondur. Şişli lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından cilt renginiz için en uygun olan çeşidini yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Günümüzde daha sıklıkla tercih edilen lazer epilasyon yönteminde fiyatlar herkese hitap edecek şekildedir. Tercih edilen lazer epilasyon çeşidine göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Şişli lazer epilasyon merkezleri tarafından uygun fiyata epilasyon yaptırabilirsiniz. Seans sayısına göre de fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Seans sayısı arttıkça fiyatlarda da uygun oranda artış meydana gelebilir. İndirim ve kampanyalar sayesinde daha uygun fiyata lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Şişli lazer epilasyon hizmeti sunan merkezler tarafından kampanyalı şekilde hizmet alabilirsiniz ve tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here