Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Dudak dolgusu, günümüzde kadınların en sık tercih ettiği estetik işlemleri arasındadır. Hacimli ve dolgun dudaklar ortaya çıkartmak için vazgeçilmez olan işlemler arasında yer alır. Uzun süre kalıcılık sağlayan dudak dolgusu diğer işlemlere göre daha kolay ve acısız yapılan bir işlemdir. Sizler de dudak dolgusu sayesinde hayalinizdeki hacimli dudaklara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. İşlem sonrasında oluşan şişlik ve ödemler de kısa süre içinde kendiliğinden düzelir.

Dudak Dolgusu Fiyatı

Kadınların hayalindeki dudaklara sahip olmak dudak dolgusu sayesinde hem daha kolay hem de daha uygun fiyatlıdır. İşlem sonrasında oluşan komplikasyonlar da daha azdır. Tercih edilen estetik merkezine ve uzman doktora göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelir. İndirim ve kampanyalar sayesinde dolgu işlemi daha uygun fiyata yapılır. Uygulanacak olan dolgu miktarı arttıkça fiyatlarda da uygun oranlarda artış meydana gelir. Sizler de her zaman dudak dolgusu fiyat olarak daha uygun olan merkezlerden yararlanabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Yaşlanma etkisi ve farklı nedenlere bağlı olarak dudaklar elastin doku ve hyaluronik asit kaybı yaşar. Bu noktada devreye giren dudak dolgusu, hacimli ve dolgun dudakların geri kazanılmasını sağlar. Dudak dolgusu fiyat bakımından oldukça uygun olduğu için her birey rahatlıkla işlem yaptırabilir. Deri hastalığı olanlar, hamileler ve uçuk sorunu olanlar haricinde tüm sağlıklı bireyler dudak dolgusu yaptırabilir. Dudak dolgusu fiyat olarak daha uygun olan merkezler tarafından gönül rahatlığı ile işlem yaptırılabilir.

Yanak Dolgusu

Yanak dolgusu, günümüzde popülerliğini arttıran ve hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilen estetik işlemleri arasında yer alıyor. Yanak dolgusu fiyat olarak oldukça uygun olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Elmacık kemiğinin daha dolgun ve belirgin olmasını isteyen kişiler, yanaklarında ince çizgi ve kırışıklık olanlar, sarkma sorunu olan herkes rahatlıkla yaptırabilir. Sizler de yanak dolgusu sayesinde daha simetrik ve belirgin yüz hatlarına sahip olabilirsiniz.

Yanak Dolgusu Fiyatları

Yanak dolgusu, anestezik krem kullanılarak yapılan dolgu işlemi olduğundan dolayı kişi işlem esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissi yaşamaz. Yanak dolgusu fiyat bakımından herkese hitap eder. Uygulanacak olan dolgu miktarına ve dolgu çeşidine göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Tercih edilen estetik merkezine ve uzman doktora göre de fiyatlar değişir. Sizler de her zaman daha uygun fiyata hizmet sunan merkezlerden yararlanabilirsiniz. Yanak dolgusu fiyat olarak kampanyalardan yararlanarak daha uyguna dolgu yaptırabilirsiniz.

Çene Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çene dolgusu, çene yapısı yüz ile orantılı olmayan kişilerde, çenesinde çökükler ve çukurluk olan kişilerde ve hacim kaybı olan kişilerde uygulanan estetik işlemidir. Çene dolgusu fiyat bakımından herkese hitap eder ve her hasta rahatlıkla hizmet alabilir. Enjeksiyon yardımı ile hazırlanan dolgu maddesi bozukluk olan kısma enjekte edilir. Bu sayede çene asimetrileri ve yapısal bozukluklar ortadan kaldırılır. 12-20 dakika kadar kısa bir işlemdir ve işlem sonrasında ciddi komplikasyonlar meydana gelmez.

Çene Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Çene dolgusu uygulanmadan önce hangi noktalara uygulanacağı en doğru şekilde kararlaştırılır. Hazırlanan dolgu maddesi en orantılı şekilde çenenin bozukluk olan kısımlarına uygulanır. Çene dolgusu fiyat bakımından herkese hitap ettiğinden dolayı rahatsızlığı olan herkes rahatlıkla yaptırabilir. İşlem esnasında lokal anestezi uygulanmasa da hastanın isteğine bağlı olarak anestezik krem kullanılabilir. Sizler de çene dolgusu fiyat bakımından daha uygun olan merkezlere başvurarak dilediğiniz çene görünümüne sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here