İzmir Altın İğne Nedir?

Cerrahi işlemler arasında yer almayan İzmir altın iğne işlemi cildin alt katmanlarına kadar etki eden bir işlemdir. Altın iğne uygulaması, tüm bedensel sarkmalarda, yüzde meydana gelen ince kırışıklarda, sivilce ve akne izlerinde, yara izlerinde, cilt gençleştirmede, kilo alma sonrasında oluşan çatlak gibi problemler üzerinde uygulanan bir işlemdir. Uzman doktorlar tarafından yapılan işlem sayesinde kısa sürede tüm sorunlar ortadan kaldırılır. İzmir altın iğne uygulaması ile sizler de daha sağlıklı cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Alın iğne uygulaması, cilt kırışıklıklarından sarkmalara kadar uygulanabilen bir işlemdir. Cilt üzeri anestezi kremi ile uyuşturularak uygulandığından dolayı kişi işlem esnasında herhangi bir acı çekmez. Uygulama yapılacak olan cihazın ucuna altın iğneler takılır. Bu iğneler cilt dokusuna herhangi bir zarar vermez. Problemli olan bölgenin kısa süre içinde onarılmasını sağlar. Cilt üzerinde taranarak yapılan işlemde özel solüsyon ve serumlar cildin alt tabakalarına kadar yedirilir. Kanatmadan yapılan işlemde daha olumlu sonuçlar ortaya çıkar.

Altın İğne Etkisi Ne Kadar Sürer?

Altın iğne işlemi, cerrahi bir işlem değildir. Dermokozmetik işlemler arasında yer alır. Etkisi işlem yapıldıktan sonra ilk haftalarda ortaya çıkar. Kişiden kişiye göre değişen etki süreci ortalama 5-6. aylarda daha fazla etki eder. Altın iğne sayesinde tüm cilt sorunları kısa süre içinde tedavi edilebilir. İzmir altın iğne uygulaması yapan merkezlerden hizmet alarak sizler de daha sağlıklı, parlak ve genç ciltlere sahip olabilirsiniz.

İzmir Botoks Nedir?

Kas içine enjeksiyon işlemi olarak yapılan İzmir botoks işlemi, özellikle kadınlar tarafından tercih edilen bir işlemdir. Kırışıklık ve çizgilerin geçici olarak ortadan kaldırılmasında yardımcı olan en kaliteli işlemlerdendir. Dermokozmetik bir tedavi olan botoks, kişiden kişiye göre değişiklik gösteren bir işlemdir. Terlemeyi önlemek için de kullanılabilen bir yöntemdir. Ciltteki kırışıklık ve çizgilerin yanı sıra daha parlak ve sağlıklı bir cilt meydana çıkmasını da sağlar.

İzmir Botoks Fiyatları

Günümüzde en sık tercih edilen İzmir botoks fiyatları her bireyin kolaylıkla yararlanabileceği şekilde sunuluyor. İşlem yapan merkezlere ve uzman tercihine göre fiyatlarda artış meydana gelebilir. Uygulama yapılacak olan bölgeye göre fiyatlarda değişiklikler yaşanır. Deride meydana gelen sorunun ilerleme durumuna göre uygulama işlemi de değişir. Kişinin cildi ile en uyumlu şekilde botoks işlemi yapılır. İzmir botoks işleminde daha indirimli fiyatlarda hizmet veren merkezleri tercih edebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

İstenmeyen tüylerde en etkili ve acısız yöntemlerden olan lazer epilasyon için İzmir lazer epilasyon hizmeti sunan merkezlerden yararlanabilirsiniz. Lazer epilasyon 12 yaşını doldurmuş olan her birey için rahatlıkla uygulanabilir bir işlemdir. Tercih edilen epilasyon çeşidine göre uygulama bölgeleri ve zamanı değişebilir. Lazer epilasyon hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen bir işlemdir. Vücuda herhangi bir zararı olmayan lazer epilasyon sayesinde sizler de tüylerinizden uzun süreli olarak kurtulabilirsiniz. İzmir lazer epilasyon sayesinde en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon günümüzde en kaliteli tüy alma işlemlerinin içinde yer alırken uygun fiyatlı işlemler arasında da yer alıyor. Lazer epilasyon yapılacak olan yönteme ve bölgeye göre fiyatlar değişebilir. Epilasyon yapılacak olan bölge sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelir. İzmir lazer epilasyon fiyatları arasında en uygun çeşidi buz lazerdir. Cilt renginize ve kıl yapınıza en uygun yöntemi seçerek lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanarak bütçenizi de koruyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here