Penis Protezi Nedir?

Penis protezi, penisin sünger yapısına dışarıdan cerrahi işlemler ile protez yerleştirilmesi işlemidir. Çoğunlukla sertleşme sorunu yaşayan hastalarda uygulanır. Aynı zamanda penis kırılmasında da protez uygulanabilir. Penis kırılmasından dolayı işlevini göremez. Cerrahi işlemler ile birlikte protez uygulanarak işlevini görmesi sağlanır. Penis kırılması belirti olarak orta şiddetli ve şiddetli bir şekilde ağrı hissi verir. Genellikle 35-40 yaş arası kişilerde daha sık rastlanan bir hastalıktır. Cerrahi müdahele yardımıyla yırtılan doku tamir edilir. Fakat yeniden meydana gelen hastalarda protez uygulaması yapılabilir.

Penis Kırılması Belirtileri

Penis kırılması, günümüzde çok sık karşılaşılan bir durum olmasa da rastladığı taktirde büyük sorun yaratır. Penis kırılması belirti olarak şişlik ve ağrı hissi verir. Kırılma anında penisten ses gelebilir. Peniste eğilme görülmesi de sıklıkla karşılanan durumlar arasındadır. Penis kırılması belirti gösterdiği andan itibaren doktora başvurulması gerekir. Aksi taktirde ciddi komplikasyonlar meydana gelebilir. Penis kırılması erken dönemde fark edildiğinde ameliyat edilmeden düzeltilebilir. Fakat ilerleme gösteren kırılma durumu için cerrahi müdahaleler gereklidir.

Penis Protezi Ne Zaman Yapılır?

Mutluluk çubuğu olarak da bilinen penis protezi, sertleşmeye kesin çözüm olarak uygulanan tedavi yöntemleri arasındadır. Sertleşme bozukluğu yaşayan erkeklerde kalıcı olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Günümüzde son teknoloji ile yapılan ve en sık tercih edilen işlemdir. Pek çok erkek yaşa bağlı olarak ve farklı nedenlerden dolayı sertleşme sorunu yaşayabilir. Bu sorun cinsel hayatın giderek azalmasına ve son bulmasına neden olur. Bu nedenle sertleşmeye kesin çözüm olarak son tedavi protez uygulaması yapılabilir. Vakum, enjeksiyon, ilaç ve implantlar işlev göstermediği taktirde geri dönüş olmayan hastalar için gönül rahatlığı ile uygulanabilir.

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Sertleşme sorunu erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel hastalıklardandır. Yaşa bağlı olarak ilerleyen bu sorun zaman içinde daha büyük problemlere neden olabilir. Bu nedenle ilerleme göstermeden tedavi edilmesi gerekir. Sertleşmeye kesin çözüm olarak eswt tedavisi, vakum, enjeksiyon ile uygulanan ilaçlar ve penis protezi yer alır. Sertleşme erkeklerin utandığı ve içlerine kapandıkları bir konu olsa da tedavi edilmesi gereken bir konudur. Kesin tedavi yöntemleri sayesinde bir çok erkek eski sağlığına geri kavuşabilir. Sertleşme sorunu ilerleme gösterdiği taktirde tedavi edilemez duruma gelebilir.

ESTW Tedavi Yöntemleri

Şok dalga tedavisi olarak bilinen eswt tedavisi, sertleşme sorunu için uygulanan ve sorunu gidermede etkili olan bir tedavi yöntemidir. Eswt tedavisi fiyatları hastadan hastaya göre değişkenlik gösterir. Seanslar halinde yapılan şok dalga tedavisinde seans sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelecektir. Sertleşme sorunu ilerleme göstermeden tedavi edilmesi gerekir. Eswt tedavisi ile penise dalgalar iletilir. Bu dalgalar damarları uyararak harekete geçirir. Sertleşmeyi sağlayan her unsur tedavi edilerek yeniden penisin işlevini görmesi sağlanır. Aynı zamanda damar tıkanıklığı, sinir sistemi bozuklukları gibi hastalıklar da kolaylıkla tedavi edilebilir.

Eswt Tedavisi Fiyatları

Eswt tedavisi günümüzde sıklıkla kullanılan en teknolojik şok dalga tedavisidir. Eswt tedavisi fiyatları herkese hitap edecek şekilde sunulur. Bu sayede tüm hastalar rahatlıkla tedavi olabilir. Ortalama 4-6 seans olarak yapılan eswt tedavisi bazı hastalarda ilk seanstan itibaren etkisini gösterse de bazı hastalarda daha geç yanıt verebilir. Seans sayısı artan hastada fiyatlar da artış gösterecektir. Eswt tedavisinde daha uygun hizmet veren kliniklerden hizmet alarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Sağlığınıza ertelemeden kavuşmak tüm hayatınızı geri kazanmanızı sağlar. Uygun eswt tedavisi fiyatları sayesinde rahatlıkla tedavi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here