Hurdacı

 

Net Hurdacı, yılların tecrübesiyle Kocaeli ve Gebze bölgesinde hurda alımı yapan bir şirket olarak faaliyetlerine devam ediyor.

 

Net Hurdacı, teknolojiyi yakından takip eden şirket, hurdacı anlamında kendisini her geçen gün yenileyen yapısıyla, yeterli hurda araçları, gerekli belgeleri ve sahip olduğu ekipmanlarıyla hurdanın cinsi, tonu, türü ne olursa olsun her türlü hurdayı alabilecek kapasitesiyle müşterilerine hizmete devam ediyor.

 

Net Hurdacı, özellikle Gebze bölgesindeki fabrikalar olmak üzere, birçok fabrikadan ikinci el trafo gibi birçok hurdanın alımlarını profesyonel ve disiplinli bir şekilde hallediyor.

 

Geri Dönüşümün Temel İlkeleri Esas Alınıyor

 

Net Hurdacı, geri dönüşümün temel ilkelerini esas olan yapısıyla, çevreye olan saygısıyla, ekonomiye can vermeye devam ediyor. Müşterilerine de her atığın aslında bir çöp olmadığını ve yeniden bu atıkların doğaya kazandırılması gerektiğini de öğretiyor.

 

Net Hurdacı, her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmaya devam ederken, sektörde de parmakla gösterilen bir şirket haline gelmiş, verdiği hizmetle de insanların büyük takdirini kazanarak hizmetlerine devam ediyor.

 

Büyükşehirlerde hurdacılık işini yürütmenin zor olduğunun farkında olan Net Hurdacı, müşterilerin güvenlerini hafife almadan, ciddiyet içinde yürütmek amacıyla gece gündüz çalışıyor.

 

Hurda Alımlarında Piyasanın En İyi Fiyatlarını Veriyorlar

 

Net Hurdacı, işlerini güvenli ve bilinçli bir şekilde halletmeye çalışan şirket, hurda fiyatları anlamında da piyasanın en iyi rakamlarıyla hurda demir fiyatları ve diğer hurdaları alım yapıyor.

 

Net Hurdacı, piyasadaki hurdacıların yapabildiği kantar hilesi, para transferi gibi işlemleri ağırdan yapması, satılan hurdayı kötülemesi veya hurdayı değerinden düşük tekliflerinin aksine yerinden hurda alımı yaparak firma ile direk olarak iletişimi geçilerek hurda alımı gerçekleştiriliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here