İş ve sosyal hayatta çok daha önde olmak, öz güven konusunda sorun yaşamamak, kendinizi daha pozitif hissedip, ruh sağlığınızın da üst seviyede olması için fiziksel görünümün büyük önemi var. Kılık kıyafet tercihlerimiz gibi fiziksel görünüşünde toplumda büyük bir geçerliliği olduğunu gerçeğini artık hepimiz kabul ediyoruz. Bu yüzden kaliteli ve şık olmak için modayı, yeni trendleri yakından takip ederken, formda bir vücut görünümü içinde spor ya da egzersizleri hayatımızın rutini haline getirmiş durumdayız.

Peki, cildinizin doğal görünümünü çok daha iddialı, bebeksi, lekelerden arınmış ve görenlerin hayran kalacağı bir görünüme dönüştürmek ister misiniz? Günümüz teknolojisi ile artık bunun da mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız hemen söyleyelim cilt bakımı için baby face beauty ile acısız, hızlı ve kusursuz bir değişim çok yakınınızda.

Cilt Bakımında Baby Face Beauty Zamanı

Lazer yöntemiyle cildin yenilenmesi ve bakımı işlemine babyfacebeauty adı veriliyor. Bu yöntem aynı zamanda kalıcı bir tedavi yöntemi olarak da değerlendiriliyor. Bu yöntemle önce cildinizin yaşadığı problemler tespit ediliyor. FDA onaylı cihazlar sayesinde lazer ışınlarıyla derinin üzerinde gözle görülmesi çok zor olan kanallar açılıyor. Daha sonra bu kanallardan cildinizin ihtiyacına uygun olan vitaminler, kök hücre serumları, anti-aging maddelerinin derinin en alt katmanlarına ulaşması ve yedirilmesi sağlanıyor. Bu da cildinizin içten dışa doğru kendini tedavi etmesi ve var olan sorunların kısa sürede giderilmesini sağlıyor.

En baştan belirtmeliyiz ki Pervin Dinçer Beauty Consultancy sayesinde en ufak acı hissetmeyeceğiniz ve en fazla 30 dakika sürecek bir uygulamadır. Böylelikle cildinizin ihtiyaçları açılan kanallar ile deri altına yollanır ve bu süreçte hem deri altın ve hem de deri üstünde gerekli takviyeler yapılarak, uygulanan solüsyonlar ile cildin yenilenmesi başlar. Sonuç olarak oldukça hızlı bir şekilde yapılan cilt bakımı sayesinde gününüzü boşa harcamamış olursunuz.

Yüksek teknolojinin en pratik uygulandığı yöntemlerin başında gelen ve çok yönlü fayda sağlayan cilt bakımı sayesinde, cildinizin yenilendiğini henüz ilk seansta dahi görmüş olacaksınız. Uygulama esnasında bazı ciltlerde çok hafif kızarıklık olması olağandır ancak bu kızarıklık en fazla 1-2 saat sürmektedir.

Bu tür cilt bakımları, leke ve yara izlerinin kısmen ya da tamamen ortadan kaldırılması, yaşlılık izlerini azaltma, güneş hasarlarını ortadan kaldırma, cilt beyazlatma ve parlatma, boyun ve dekolte bakımı, kırışıklık giderme, cilt ve gözeneklerin sıkılaştırılması gibi pek çok insanın ihtiyaç duyacağı kadar geniş bir ihtiyaca cevap vermektedir. Ağırlıklı olarak yüz ve boyun için tercih edilse de koltuk beyazlatma gibi vücudun ihtiyaç duyulan hemen her bölgesinde uygulama yapılabilmektedir.

Cildinizi Pervin Dinçer İle Yenileyin

İhtiyacınız için uygulanacak cilt bakımlarını Pervin Dinçer ve ekibi ile belirlemiş olacaksınız. İlk cilt bakımının seanslarının bitmesinden sonra, düzenli olarak da kozmetik açıdan ihtiyaçlarınızı bu cilt uygulamaları ile elde edebilirsiniz. Cilt bakım uygulamalarında herhangi bir yaş sorunu ve riski bulunmamaktadır. Her danışan için kişinin cilt problemlerine uygun olarak hazırlanmış formüller kullanılmaktadır. Tedavi deri içinden dışına doğru yol aldığı için sonuçların tamamen ölçümlenmesi için bir süre beklemek daha sağlıklı olacaktır.

Cilt bakımı uygulamalarının yeni olmasına karşın son dönemlerde sıkça tercih edilmeye başlayan cilt bakımları tüm Türkiye’ye hızlı yayılmış durumdadır. Uygulamanın yapılacağı yer ve uzmanlık sağlıklı ve sonuç odaklı olacağı için son derece önemlidir. Türkiye’nin en ünlü simalarının da tercih ettiği Pervin Dinçer Beauty Consultancy sayesinde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaksınız.

Son dönemlerde en çok tercih edilen cilt bakımı uygulamalarının tamamını artık Pervin Dinçer kliniklerinde güvenle yaptırabilirsiniz. Deri üstüne ve deri altına uygulanmakta olan cilt bakımları, kolaylıkla hücrelerin canlanmasını sağlar. Parlak, ışıl ışıl ve porselen gibi sağlıklı bir cilt görüntüsü elde etmek istiyorsanız, hücrelerin doğru bir şekilde nemlenmesi gerektiğini de bilmelisiniz. Bu işlemler yaşlanma karşıtı yapılmasından dolayı, cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de tercih edilmektedir. Sağlıklı, parlak ve genç görünümlü bir cilde sahip olmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here