Sarıyer Kadınlar Plajı

2017 yılından beri turizm sektörü için hizmet veren firma kadınların plaj keyfini maksimum düzeyde yaşamalarını sağlamak için Sarıyer kadınlar plajı ulaşım hizmeti veriyor. Sağladıkları konforlu ulaşım imkanı sayesinde kadınların plaj keyfine zorluk yaşamadan başlamalarına yardımcı oluyor. Rezervasyon yaptıran kadınlar için haftanın 7 gününde de plaja servis araçlarıyla ulaşım sağlıyor.

Kadınlar Plajı Hizmetleri

Günübirlik deniz ve plaj keyfi yapmayı düşünen kadınlar için hizmet sunan firma yaptığı rezervasyonla pek çok imkanı müşterilerini sunuyor. Sarıyer altınkum kadınlar plajı için firmaya ulaşanlar ulaşım dışında verilen imkanları değerlendirebiliyorlar. Bu imkanlar arasında şemsiye, giriş, şezlong, sandalye ve masa kiralama imkanları oluyor. Bu imkanlar ulaşımın da içinde olduğu tek fiyatla kişilere sunuluyor.

Avrupa ve Anadolu Yakası’ndan Kadınlar Plajına Ulaşım 

Kadınların günübirlik plaj keyfi yapmaları için çalışan firma hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası üzerinden ulaşım sağlıyor. Bu hizmet için talep ettiği fiyatlar ise güzergahın Avrupa veya Anadolu Yakası olmasına göre değişiyor. Firmanın ulaşım ve diğer imkanları için sunduğu fiyatlar ise 90-110 TL arasında görülüyor. Ayrıca firma hafta içi ve hafta sonu farklı fiyatlar uyguluyor çünkü hafta sonu için Altınkum kadınlar plajı daha fazla kadın tarafından tercih ediliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here