Golf Eğitmeni Cahit Kaya

Evos Angels dergisinin bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği ödül törenine ünlü golf eğitmeni Cahit Kaya damda vurdu. Yaklaşık bir yıl süren online oylamada bir milyondan fazla oy kullanan internet gezginleri Cahit Kaya’yı yılın golf antrenörü olarak seçti. Cahit Kaya törende yaptığı açıklamalarda başarısının ardında işini çok sevmesi olduğunu söyledi.

1996 yılında bir namaz çıkışı tanıştığı golfe hayatını adayan Kaya caddy olarak girdiği golf dünyasında kısa sürede başarıyı yakalayarak PGA Tour’a katılma hakkı elde eden ilk Türk sporcu olma ünvanına erişti. Sayısız turnuvada sayısız başarılar ve kupalar elde eden Cahit Kaya dünyaca ünlü isimlerden eğitim aldı ve yine dünyaca ünlü isimlerle maçlar yaptı.

Türkiye’de golf dendğinde akla gelen ilk isimlerden olan Cahit Kaya başarısının azme, çalışmaya ve asla pes etmemeye dayalı olduğunu her fırsatta söylüyor. Efsane golfçü Cahit Kaya şimdi tecrübelerini öğrencileriyle paylaşıyor ve golf antrenörlüğü yapıyor. Belek Golf Academy’de antrenörlük yapan Cahit Kaya geleceğin golf şampiyonlarını yetiştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here