Ahşap Stand

Firma ilaç, gıda, sanayi ve hizmet sektörleri için hizmet veren firma stand tasarım ve üretimi yapıyor. Kaliteli üretim malzemelerini kullanarak ürettiği standlar sayesinde farklı sektörlerde yer alan işletmelerin ürünlerini teşhir etmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca ürettiği standlar sayesinde ürünlerin satış ve depo alanlarında düzenli bir şekilde tutulmasını sağlıyor. Firma deneyimli tasarım ekibiyle çalışarak özgün ve yaratıcı ürünlerin hazırlanmasını sağlıyor.

Satışa Sunulan Standlar

Reklam ve ürün tanıtımları için standa ihtiyaç duyanlar firmanın ürettiği kaliteli standları satın alarak işletmelerinde veya organizasyonlarında kullanabiliyorlar. Firma tarafından üretimi yapılan standlar arasında ise ahşap, event, dezenfektan, pleksi ve metal stand bulunuyor. Bu ürünlerin renk ve boyut gibi özellikleri müşterilerin taleplerine göre firma tarafından hazırlanabiliyor.

Standların Kullanım Alanları

Firmanın üretimini yaptığı standlar farklı alanlarda kullanılarak ürünlerin sergilenmesini sağlıyor. Metal standlar dayanıklı yapıları nedeniyle daha ağır ürünlerin sergilenmesi ve ürünlerin hasar görmemesi için tercih ediliyor.

Pleksi standlar ise gazete, dergi ve broşür gibi hafif ürünler için tercih ediliyor. Ayrıca bu standlar estetik görünüm sağladığı için insanların dikkatlerini çekecek alanlar için seçiliyor. Event standlar ise kongre ve açılış organizasyonlarında firmaların ürünleri için kullanılabiliyor.

Firmanın standları arasında yer alan ahşap standlar uzun ömürlülük sağlıyor. Bu nedenle sürekli ürün teşhirine ihtiyaç duyan kişiler ahşap stand tercih ediyorlar Bu ürünlerin kullanıldığı alanlar arasında etkinlik ve organizasyonlar da bulunuyor. Dezenfektan standları ise daha çok hastane, market ve okul gibi kalabalık alanlarda ihtiyaç duyulan ürünler için kullanılıyor.

Üretilen Standların Fiyatları

Firmanın üretimini yaptığı standların fiyatları firmayla yapılan görüşme esnasında kişilere bildiriliyor. Çünkü firma ilk olarak standa ihtiyaç duyan müşterileriyle tanışıyor ve ihtiyacın detaylarını öğreniyor. İsteğe göre üretilecek ürünler için fiyat belirleyerek çalışmalara başlıyor. Tanışma ve fiyat anlaşması sonrasında ise brief, tasarım, modelleme, teknik çizim, numune, üretim ve paketleme işlemlerini tamamlayarak teslimatı gerçekleştiriyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here