Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş, tamamlanan işlerine ilişkin bildirim yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle:

”29.12.2020 tarihinde kamuoyuna duyurulan şirketimizin  bağlı ortaklığı Senkron Bina Teknolojileri A.Ş. ile Hsy Yapı İnşaat & Akın İnşaat & Kam İnşaat İş Ortaklığı arasında Hakkari’de yapımı devam eden Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı işine ait elektronik güvenlik sistemleri, merkezi anons ve çok amaçlı seslendirme, kartlı giriş sistemleri, acil çıkış sistemleri işlerine dair 29.12.2020 tarihinde imzalanan ticari sözleşmenin taahhütleri yerine getirilerek teslim edilmiştir. 

30.12.2020 tarihinde kamuoyuna duyurulan şirketimizin bağlı ortaklığı Senkron Bina Teknolojileri A.Ş ile Kam İnşaat Ticaret Limited Şirketi & Güven-İş Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı arasında, Elazığ merkez ilçesi Çatalçeşme Mahallesi, 5. etap, 281 adet konut, 7 adet dükkan ve 1 adet cami inşaatları işine ait kapalı devre CCTV sistemleri, video intercom sistemleri, yangın ihbar sistemleri ile merkezi anons ve çok amaçlı seslendirme işlerine dair 30.12.2020 tarihinde imzalanan ticari sözleşmenin taahhütleri yerine getirilerek teslim edilmiştir.

28.01.2021 tarihinde kamuoyuna duyurulan şirketimiz bağlı ortaklığı Senkron Bina Teknolojileri A.Ş ile Çekino Savunma Elektronik Ve Bilişim A.Ş firması arasında, kapı geçiş kontrol projesinde kullanılması amacıyla, kartlı geçiş sistemi yazılımının satışı işlerine dair 28.01.2021 tarihinde imzalanan sözleşmenin taahhütleri yerine getirilerek teslim edilmiştir.

01.02.2021 tarihinde kamuoyuna duyurulan şirketimiz bağlı ortaklığı Senkron Bina Teknolojileri A.Ş ile Çekino Savunma Elektronik Ve Bilişim A.Ş firması arasında, kapalı devre TV sistemi projesinde kullanılması amacıyla, video analiz yazılımının satışı işlerine dair 01.02.2021 tarihinde imzalanan 2. ticari sözleşmenin taahhütleri yerine getirilerek teslim  edilmiştir.” 

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here