Ballı Sütün Faydaları

Günümüzde 7’den 70’e herkesin severek içtiği ballı sütün faydaları saymakla bitmiyor. Ballı sütün tüketilmesiyle beraber vücut serotonin hormonu salgılıyor. Bu hormonun salgılanmasıyla beraber kişideki stres azalıyor ve kortizol seviyesi ciddi oranda düşüyor. Ballı sütün tüketilmesi özellikle stresi büyük ölçüde azalttığı için vücutta ciddi bir gevşemeye de sebep oluyor.

Seksin Faydaları

Tıpkı ballı sütte olduğu gibi seksin insan vücudu üzerindeki faydaları da bir hayli fazla. Seksin faydaları şeklinde yapılan aramalarda genelde çok uçuk maddeler karşımıza çıkar. İlk olarak bilinmesi gerekir ki seksin en büyük faydası, vücudu zinde tutmasıdır. Kişilerin bağışıklık sistemini güçlendirerek üçüncü libidonuzu da arttırır. Özellikle kadınlarda özgüvende artış yaşanır.

Düzenli seks ile kalp krizi riskini de minimum seviyeye indirebilirsiniz. Bunun yanında kan basıncınız düşer ve ağrı hissinizde azalır.

Közlenmiş Domates Çorbası Tarifi

Közlenmiş domates çorbası tarifi oldukça basit ve kolaydır. 3 adet domates, 1 kırmızı biber, 3 diş sarımsak, 2 adet soğan, 1 çay kaşığı tuz, 1 yemek kaşığı un ve çeşitli baharatlarla sizde efsane lezzete sahip közlenmiş domates çorbası yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here