Sponsorlu Bağlantılar

Eczanelerin bir sorunu daha çözüme kavuştu

Eczanelerin bir sorunu daha çözüme kavuştu

Birçok eczanede olduğu gibi eczacıların problemi her gün nöbet listesi problemiyle uğraşmasıdır. Gün içindeki yoğunluktan hatalı asılan ya da unutulan nöbet listeleri insanları yanlış yönlendirmektedir. Bu problemin artık çözümü var. Eczacılar ve eczane müşterileri bu durumdan oldukça dertlidirler. NöbEtmatik sayesinde bu durumdan kurtulan yüzlerce eczacı var. Sizde bu guruba dahil olmak ister misiniz? NöbEtmatik her gün nöbet kartı hazırlamak veya eski nöbet tabelalarınız gibi aylık olarak nöbet listesi oluşturma işinden sizi kurtarıyor.

Her gün sürekli olarak hangi eczanenin nöbetçi olduğunu eczaneler pencereye asmak zorundadır. Fakat her gün bunun çıktısını almak ve manuel olarak bu işlemi yapmak bir süre sonra oldukça zahmetli bir hale dönüşür bazen de unutulmaya sebep olabilir. Bu manuel olarak yapılan işlemleri tamamen otomatik bir şekilde otomasyon ile halletmek size hem hız kazandıracak hem de işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

NöbEtmatik Eczanelerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan tam otomatik güncellemeli nöbet panosu sistemidir. Nöbet Panosu Eczanenin kablosuz (wifi) ağına bağlanarak her gün il Eczacılar Odası web sitesi üzerinden tam otomatik olarak günün nöbetçi eczanelerini günceller. Mesai bitiminde Nöbetçi Eczaneleri gösterir. Hafta sonu ve Resmi tatillerde de gün boyu nöbetçi eczaneleri gösterir. NöbEtmatik mesai saatleri içerisinde eczanenizin adını günün tarihini mevcut saati ve sağlıklı günler mesajını yayınlar Eczanenizin diğer eczanelerden ayrışmasını sağlar farkındalık yaratır. Nöbet tabelası NöbEtmatik mesai saati bitiminde nöbetçi eczaneleri otomatik olarak nöbet panosunda  gösterir. Nöbetçi eczanenin konum bilgisi qrcode (Kare Kod) olarak ekranın sağında yayınlanır. Nöbetçi eczaneyi arayan kişiler tarafından akıllı telefonlarından bu kare kod okutularak nöbetçi eczanenin konumu telefonda otomatik olarak belirir ve adres tarifi akıllı telefondan otomatik olarak yönlendirilir. Ayrıca kepenk kullanan eczaneler de Nöbetmatik sistemini rahatlıkla kullanabilir. Nöbet tabelası IP65 standartlarına uygun olarak tasarlandığı için su geçirmez özelliktedir. NöbEtmatik 3 farklı boyut seçeneği 2 yıl tam garanti ve 30 gün para iade garantisi ile siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Nöbet ekranı ile sizler de hemen hızlı, güvenli ve tamamen pratik bir şekilde nöbetçi eczaneleri yansıtabilir ve dilediğiniz konumdan bu özel hizmetin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı gerçekleştirmek için hazırladığımız bu kusursuz sistem size özel ve tamamen sizler için geliştirilmiş olan profesyonel bir hizmet modülüdür. Eczanenize değer katmak için otomatik nöbet sistemlerinin detaylı özelliklerine web sitemiz Nobetmatik.com adresi aracılığı ile ulaşarak istediğiniz bu kaliteli ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Biz bütün kurulumları yapıp cihazı hazır halde gönderiyoruz siz sadece cihazı fişe takıyorsunuz ve sistem otomatik olarak çalışmaya başlıyor sizce de ne kadar kolay değil mi?

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu