Plaket Nedir?

Plaket diğer eş anlamlısı onurluk demektir. Elde edilen başarıyı onurlamak için verilen levha denilir. Üst düzeydeki kişiler tarafından hazırlanır. Plaket alan kişi için birden çok anlama gelir.
Her başarının farklı yarışları olduğu için plaketinde seçenekleri çoktur.

Plaketler hammaddelerine göre çeşitlilik kazanılır. Ham maddelerindeki yapılarına göre ise önem arz etmektedir. Plaket türleri ise; ahşap, pirinç, gümüş, plastik, mermer gibi malzemelerden meydana gelir.

İsme Özel Masa İsimliği

Eskiden her çalışanın masasında standart ölçülü ve renkleri aynı olan masa isimlikleri yer alır. Şimdiki zaman da insanlar artık şahsi ürünler tercih eder. Masa isimliği  de bu konu da ayrı tercihler arasında olur. Kendi şahıslarına özel masa isimlikleri tercih ederler. Masa isimliklerinin de yapıldığı maddelere göre seçenekleri mevcuttur.

İsme Özel Madalya 

Madalyalar çoğunlukla belli bir topluluk karşısında sahiplerine teslim edilir. Madalya törenlerinde birden çok dağıtım yapıldığı için son zamanlar da şahsın ismine özel madalyalar tercih edilir. Madalyaların da renk seçenekleri olur.

İster gümüş ister altın renk isterse bronz renginde çeşitlilik mevcuttur. Madalya onuru teslim almak anlamına geldiği için alan kişi için çok büyük önem arz eder. Madalya alan kişilerin bundan sonra yapacağı her işte katkısı büyüktür.

Yukarı da saydığımız tüm onur etme çeşitlerinde çalışmalara değer verip çalışanlara tebrik etmek anlamı ile verilen ödülleri https://www.istanbulplaket.com  sitesinden güvenle alabilirsiniz.
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here