Maltepe Moto Kurye

Zamanın günden güne önem kazanması ve gönderilerin daha özenli bir şekilde taşınarak ivedilikle adrese teslim edilmesi ihtiyacı; Maltepe moto kurye firmalarını ortaya çıkarmıştır. Moto kurye firmalarının asıl maksadı hızlı bir teslimat hizmeti sağlamak olduğu gibi, özel eğitimli personel ve motorlardaki özel bölmeler sayesinde gönderilerin en ufak bir zarar dahi görmemesi sağlanacaktır.

Ancak Pendik moto kurye firmaları tarafından ayrıca paketleme hizmeti sağlanmayacağından ötürü gönderi sahipleri tarafından paketlemenin özenli ve sağlam yapılması gerekmektedir. Zira kuryeler adrese geldikleri anda hazır olan gönderiyi teslim alacaktır.

Doğrudan Adrese Yönelen Teslimat Hizmeti

Gönderiyi teslim alan kurye, herhangi bir formaliteye tabi olmadan ya da herhangi bir yere uğramadan doğrudan yeni adrese yönelecektir. Acele teslimat ve belirli zamanda teslimat gibi ek hizmetler de sunan Kartal moto kurye firmaları, özellikle İstanbul gibi trafik ve ulaşım sorunu yaşanan şehirlerde çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Gönderileri kuryelere emanet ederek pek çok kez bir saatten daha kısa bir sürede alıcıya ulaştırmak mümkün hale gelmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here