24 Saat Açık Veteriner

İnsanlar, can dostları olan hayvanlar için her şeyin en iyisini istiyorlar. Beslenmeleri, barınmaları konusunda gösterdikleri hassasiyeti, veteriner konusunda da gösteriyorlar. İstanbul, Bahçelievler’de kolay ulaşılır bir lokasyonda yer alan klinik, hayvanlara en kaliteli tıbbi müdahalelerde bulunuyor. Uzman veterinerlerin görev yaptığı, 24 saat açık veteriner hayvanseverin içini rahatlatacak konforlu ve güler yüzlü hizmetiyle fark yaratıyor.

Kapsamlı Veteriner Hizmetleri

Veteriner kliniği, birçok konuda çözüm sunuyor. Başta hayvanların aşılanması olmak üzere ciddi sağlık sorunlarında acil destek sunuyor. Kemoterapi, operasyon ultrason, diş tedavisi, klinikte sunulan hizmetlerden bazılarıdır. İnsanlar, kedileri ve köpekleri için bu hizmetleri alabilecekleri gibi kuşları için de alabiliyorlar.

Bunun yanında, egzotik hayvanlar için en güvenilir hizmet yine nöbetçi veteriner tarafından sunuluyor. İguana, gelincik, bukalemun, kertenkele, hamster, tavşan, kaplumbağa için klinik tedavi ve bakım hizmeti sunuyor. Ayrıca, muayene sonrası ilaç gerekli ise, klinikten tedarik edilebiliyor. Kliniğin web sitesindeki telefon numarası aranarak, 7/24 iletişim kurulabiliyor. Merkezde görev yapan uzman veterinerler, merak edilen her türlü soruyu yanıtlıyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here