Windows 10 Pro Satın Al

Windows, işletim sistemlerine farklı bir boyut kazandıran ve görsel programlamanın hayatımıza girmesine öncülük eden bir işletim sistemidir. İlk görsel işletim sistemidir. Microsoft tarafından üretildi. Üretimini, pazarlamasını ve satışını firma gerçekleştirir. Microsoft, Windows 10 satın al sloganı ile pazarlamasını yaptığı Windows 10’u 2015’te satışa sundu. Windows 10, piyasadaki en güncel versiyondur.

Windows, hayatının her alanında kullanılan bir yazılımdır. Ülkemizde devlet kurumları, özel sektör ve bireysel kullanıcılar tercih ediyor. Sunmuş olduğu özellikler kullanıcıları cezp ediyor. Bilgisayar ve insanlar arasında iletişimi en hızlı şekilde sağlar. Sistemi yormaz ve verimli bir şekilde çalışır. Açılması ve kapanması hızlıdır. Ayrıca akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar ile uyumludur.

En Etkili İşletim Sistemi Windows 10

Windows 10, satışa sunulan ve satışı devam eden en güncel Windows versiyonudur. Farklı dosya ve klasörlerin birleşimiyle organize edilmiş bir işletim sistemidir. Bünyesindeki sürümler ile kullanıcılarına alternatifler sunuyor. Pro sürümü, Windows 10 pro satın al diyen Microsoft tarafından ön plana çıkartılıyor. Etkileşimli özellikleri sayesinde milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor.

Gece modu uygulaması ile göz sağlınızı koruyor. Ekran resmi ve koruyucusunda istediğiniz tasarımı yapma imkânı sağlıyor. Sistem şifreleme özelliği ile kullanıcından başka kişilerin girişi engellenebiliyor. Parmak izi tanıma sayesinde sistem kişiselleştirilebilir. Truva atı, spam gibi zararlı yazılımları anında tespit ve imha eder. İşletim sistemi üzerinden Microsoft yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Windows ve Bill Gates İlişkisi

Bill Gates, Microsoft’un kurucusu ve sahibidir. Dünyanın en zenginleri arasında yer alır. Bilişim sektörüne yön veren etkili bir isimdir. MS-DOS işletim sisteminin taleplere cevap vermemesi ve kullanımı zaman alması nedeniyle Windows işletim sisteminin üretilmesine öncü oldu. MS-DOS’un kötü yanlarını avantaja çevirerek Windows’u üretti ve piyasaya sürdü.

Gates, Windows 10 ile adından sıkça söz ettiriyor. Önceki sürümlerde yer alan sorunların Windows 10 ile çözülmesi, Bill Gates’e olan saygınlığı daha da arttırdı. Windows 10 lisans satın al sloganı ile etkinleştirme diye bir sorun kalmadı. Gates, ilerleyen yaşına rağmen önümüzdeki senelerde Windows ile anılacak gibi görünüyor.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here