Antalya burun estetiği

 

Eskiden düzgün bir burun şekli oluşturmak için kullanılan rinoplasti artık daha doğal. Burnunuz büyük, alçak, kavisli veya kemerli olduğu kadar doğal olmayan estetikle yapılmış bir burun yapısı da olumsuz bir şekilde şaşırtıcıdır.

 

Bugün, ezber bozanların ve bilim adamlarının çılgınca çalışmaları sayesinde rinoplastinin ömrü çok kısa. Antalya’daki estetik uygulamalar arasında en çok tercih edileni burun ameliyatıdır. Bu nedenle sizler için Mediaface olarak Antalya’da kapsamlı bir antalya burun estetiği yazısı hazırladık.

 

Hazırladığımız dosyanın detaylarını vermeden önce Antalya burun estetiği fiyatları hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz. Antalya Mediface Güzellik ve Estetik Merkezi olarak estetik bir antalya estetik burun uygulaması olmadığı sürece ücretsiz olarak burun estetiği yapmaktadır ve sağlık sorunları nedeniyle yapılmaktadır.

 

Antalya burun estetiği fiyat aralıklarımız, sigortanızın sözleşme şartlarına ve hastaya uygulanacak işlemle göre farklılık göstermeklere beraber alternatif seçenekler sunmaktadır.

 

Hastanenin plastik ve rekonstrüktif cerrahi kliniğinde her yaş grubunda estetik ve fonksiyonel iyileştirmeye yönelik her türlü operasyon yapılmaktadır. Hastanemiz bu süreci modern tıbbi ekipman ve bu alanda uzman bir ekip ile yürütmektedir.

 

Hastane erişim ekibinde Op. Doktor.  Hadi Bural  vardır.

 

Antalya Göz Kapağı Estetiği

Yüz derisi ve göz kapaklarındaki torba birçok güzel insanı rahatsız ediyor. Gözler, yüz hatlarından en iyi yansıtılan kısımdır. Bu nedenle sağlıklı ve genç bir görünüm için göz makyajının çok önemli bir etkisi vardır. Bulanık göz kapakları ve kırışıklıklar kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterir. Bu yüzden Antalya göz kapağı estetiği merkezi olarak sizi bu sorunlarınızdan kurtarıyor, daha da genç ve güzel görünmenize yardımcı oluyoruz Ayrıca göz kapaklarının aşağı inmesi kişinin görüşünü tahriş eder. Ayrıca bu şekilde gözlerin üzerini düzleştirmek çok zordur. Bu nedenle göz kapağı kaldırma son zamanlarda oldukça popüler hale gelen bir güzellik tekniğidir.

Göz kapağı estetiğinin tıbbi adı blfaroplastidir. Kirpik uzatma, 50 yaş üstü birçok erkek ve kadının favori eğlencesidir. Bunun nedeni kaşları olan kişilerin normal yaşından daha yaşlı görünmesidir. Gözler, bir kişinin yüzündeki görünümü oluşturan en önemli kısımdır. Gözlerini deviren insanlar daha yaşlı ve yorgun görünürler. Bu nedenle prosedürleri yükseltmek için göz hareketlerini kullanırlar. Göz kapağındaki ince hareketler üst göz kapağı ve alt göz kapağı olmak üzere ikiye ayrılır. Üst göz kapağını kaldırmak için göz kapağındaki sarkmış cilt, iğneler açılarak daha fazla kırışan cilt çıkarılır. Üst göz kapağındaki germe sayesinde tavuğun bacaklarının görünürlüğü de azalır. En iyi cilt, kendiliğinden eriyen dikişlerle kapatılan göz kapağı üzerinden kesilerek çıkarılır. Söz konusu dikişler kendiliğinden zayıfladığı için hekimin bunları almasına gerek yoktur. Dikişler deri yığınları arasına iz bırakmadan yerleştirilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here