Çatı çıkış sistemi kapalı çatıdan yukarı çıkışı sağlıyor. Firmamızda üretilen çatı çıkış kapağı ısı camdan yapılmıştır ve 180 dereceye kadar açılma özelliğine sahiptir. Bu şekilde çatıya çıkmak kolay olduğu gibi aynı zamanda aydınlatma da sağlıyor. Bu çatı kapağı sayesinde odanızı daha ferah tutabilirsiniz. Çatı penceresi modelleri farklı ölçülerde ve modellerde olabiliyor. Çatı katının genişliğine göre ve ihtiyacınıza göre istediğiniz ölçülerde çatı çıkış kapağı yaptırabilirsiniz. Firmamızda elektrikli çatı çıkış kapağı yaptırırsanız uzaktan kumanda ile çatı çıkış kapağını yönetebilirsiniz. Böylece oturduğunuz yerden pencereyi açıp kapatabilirsiniz.

Çatı çıkış kapağının montajı oldukça basittir. Bizler firmamızda çalışan tecrübeli elemanlar ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde hızlı bir şekilde size vakit kaybettirmeden ürünün montajını yapıyoruz. Model bakımından da merdivenli ve merdivensiz olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Merdivenli olan çatı çıkış kapağı sizin için daha avantajlı oluyor. Fakat merdivensiz de yaptırabilirsiniz.
Merdiven ölçüsünü ve modelini, çatı kapağı model ve rengini kendiniz belirleyebilirsiniz. Montaj tarihini de kendiniz belirleyebilir ve sonrasında kaliteli bir şekilde ürünün montajını yaptırabilirsiniz. Çatı çıkış kapağı 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Bizden aldığınız ürünü herhangi bir arızada ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Firmamızdan çatı çıkış kapağı satın almak için web sitemizi inceleyebilir, bizi arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak; https://yildirimcatisistemleri.com/cati-penceresi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here