Lazer Epilasyon Kişiyi Nasıl Etkiler?

Levent lazer epilasyon işlemi kişiyi son derece olumlu etkileyen bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi işlemine göre kişiler istenmeyen tüylerinden kurtulup pürüzsüz bir vücut yapısına sahip olabilirler. Bununla birlikte son yıllarda oldukça rağbet gören levent lazer epilasyon işlemi kişinin vücudunun tüylerden kalıcı olarak kurtulmasına yardımcı olan bir seçenektir.

İnsanlar istenmeyen tüyleri olduğu zaman ve sürekli olarak geçici yok ettiklerinde yeniden uzayacaklarını bilip psikolojik olarak son derece rahatsızlık duyarlar bunun için tüyler den kurtulma yöntemi olarak bilinen levent lazer epilasyon işlemi olmaya karar verirler.

Lazer Epilasyon Nedir?

Kişilere uygulanan Şişli lazer epilasyon işleminde kişiler istenmeyen tüylerinden geçici olarak kurtulma fırsatı yakalamamaktadırlar. Bununla birlikte lazer epilasyon işlemi etkili ve kalıcı sonuçlar verip belirli seanslar arasında bir süre aralıksız uygulandıktan sonra kendini gösterebilir. Şişli lazer epilasyon işlemi kişinin istenmeyen tüylerinden kurtulmak için yapılıp yaklaşık yirmi beş yıldır tercih edilen bir tedavi yöntemidir.

Bu tedaviyi olmaya karar veren kişiler yaklaşık on beş gün önceden tüylerime dokunmamış olması gerekecektir. Bununla birlikte Şişli lazer epilasyon işlemi vücutta istenilen bölgeye uygulanır ve daima etkili sonuçlar verir. Ancak bunun içinde daima tecrübeli ve deneyimli doktor adayları bulunması gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Lazer epilasyon işlemi tüy problemi olan hemen hemen herkesin her bölgesine uygulanabilen bir tedavi yöntemidir. Bu işlem çocuk ve bebeklerde yapılmayıp belirli yaştan sonraki yaşlı grubundaki kişilere de tavsiye edilmez. Lazer epilasyon işlemi kadın ve erkek her iki grubu da yapılabilmektedir. Sarıyer lazer epilasyon işlemini kimler olur sorusunu etkileyen en önemli faktörlerden birisi kadınlarda adet olma süreleridir.

Kadınlar Sarıyer lazer epilasyon işlemi için adet olmuş olalı iki yıl olup düzenli olma şartı aranmaktadır. Aksi taktirde bu işlem uygulanması gerekli yetkililere kalmıştır. Kişi adet olup iki yıl süre geçtikten sonra genellikle on altı on yedi yaşını gösterebilmektedir. Bu yaşa gelene kadar kişinin tüyleri daha fazla gelişmişlik gösterip istenilen sonuç elde edilmeye çalışır.

 Epilasyon Yöntemleri Nelerdir?

Lazer Epilasyon belirli yöntemler ile yapılabilen bir işlemdir. Bu yöntemlerden biri olan ND yağ lazer epilasyon işlemi çok koyu bir cildi olan kişilerde uygulanmaktadır. Bir diğer yöntem olan  Dioda lazer epilasyon işlemi ise etkisi çok olup koyu tenlilere dahi uygulanmaktadır. Diğer bir uygulama ise alexandrite lazer epilasyon işlemidir. Bu işlem genellikle açık tenliler için tercih edilebilen bir tedavi yöntemidir.

Lazer Epilasyon Acı Verir mi?

Kişilerin merak ettiği konulardan biri olan lazer epilasyon acı veriri mi sorusudur. Lazer epilasyon işlemi herhangi bir acı vermeyip bununla birlikte oldukça etkili sonuçlar verebilir. Buda kişinin istenmeyen tüylerinden tamamen kurtulmasına yardımcı olur.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Lazer epilasyon fiyatları kişiden kişiye ve uygulanacak yerden yere göre değişiklik göstermektedir. Lazer epilasyon işlemi olmaya karara veren kadında herhangi bir adet sorunu var ise önce bu tedaviyi yapacak kişi daha sonrada adet düzensizliği ile ilgili bir hekimle konuşmalıdır.

Daha sonra herhangi bir sakınca yok ise mutlaka deneyimli ve tecrübeli bir klinik ve kişi tercihi yapılmalıdır. Aksi taktirde kişinin sağlığı son derece olumsuz etkilenir.

Daha sonra bulmuş olduğu klinik ve doktorlar arasından en uygun fiyat verilen tercih edilip orası tercih edilmelidir. Levent lazer epilasyon fiyatlarını etkileyen bir konu ise kişinin seans süreci tedavi zorluğu ve bununla birlikte kıl yapısı durumudur.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here