Sponsorlu Bağlantılar

Psikoterapist Mehmet Ulubey

Psikoterapist Mehmet Ulubey

Psikolojik danışmanlık  lisans eğitimini Uludağ üniversitesinde yüksek lisans eğitimini de Selçuk Üniversitesinde tamamlayan Mehmet ULUBEY doktora çalışmalarına devam etmektedir. 2009 yılında psikolojik danışmanlık eğitimlerini tamamlayan mehmet ulubey yurt içi ve yurt dışı birçok psikoterapi eğitimi alarak psikoterapist unvanını kullanmaya başlamıştır. Bilişsel davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ve Bütüncül Psikoterapi eğitimi almış olduğu eğitimlerin bazılarıdır. Mehmet ulubey hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Psikoterapist  Mehmet Ulubey psikolojik danışmanlarını daha çok yetişkin terapisi olarak aile, evlilik ve cinsel terapi üzerine yoğunlaştırmıştır. Çocuklarla olan çalışmalarında ise üstün zekâlılar eğitimi ve dikkat eksikliği üzerine çalışmalar yapmaktadır. Psikoterapist Mehmet Ulubey’in üstün zekâlı çocuklar ve ilaçsız dikkat eksikliğine çözümler olmak üzere yayınlanmış iki eseri bulunmaktadır. Kadın cinselliğinin en büyük problemi olan vajinismus rahatsızlığının çözümü ile ilgili kitabı yayın aşamasındadır.

Psikoterapist / Yazar Mehmet Ulubey’in yayınlanmış kitaplarını D&R, İdefix, Bkm ve Kitap Yurdu gibi büyük yayın kuruluşlarından satın alabilirisiniz.Cinsel terapi üzerine çalışmalar yapan Mehmet ulubey özellikle vajinismus, erken boşalma ve cinsel isteksizlik üzerine ilaçsız ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Cinsel terapi alanında danışanlarının memnuniyet oranı %100 yakındır.

Psikoterapist Mehmet Ulubey aile terapisi ve danışmanlığı alanındaki çalışmalarında ise evlilik öncesi danışmanlıktan başlayarak mutu bir aile olarak devam etmeyi amaçlamaktadır. Aile danışmanlığı ve çift terapisi ile mutlu çiftlerin oluşmasına ve sağlıklı ailelerin var olmasını sağlamaktadır. Boşanma sürecindeki aileler içinse çiftler artık tamamen kararını vermişse sağlıklı bir boşanma süreci geçirilmesini, çocuklara boşanmayı doğru bir şekilde anlatma üzerine psikolojik danışmanlık yapmaktadır.

Çocuk psikoloji ve danışmanlığı üzerine yapılan psikolojik danışmanlık hizmetinde ise çocuk gelişimi, gelişim testleri, üstün zekâlılar ve dikkat eksikliğinin ilaçsız çözümleri bulunmaktadır. Çocukları geleceğin mimari olarak gören psikoterapist mehmet ulubey bu alandaki çalışmalarında çok hassas olup aileler ile iş birliğinde çalışmalar yapmaktadır. Çocuk pedagojisi üzerindeki çalışmaları uzun süreli olup aylık ve yıllık takipler şeklinde devamlılık sağlamaktadır.

Kısaca psikoterapist Mehmet Ulubey aileye bir bütün olarak bakmakta mutlu aile ve mutlu çocukların var olması için çalışmalar yapmaktadır. Hak ettiğiniz aşkı yaşamak ve mutlu bir evlilik yaşamanın sizin de hakkınız olduğunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden hemen Psikoterapist Mehmet Ulubey ile iletişime geçmenizi isterim. Psikoterapist Mehmet Ulubey’in hakkında daha fazla  bilgi için web sitemiz;  https://mehmetulubey.com/ ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu